Svetelné energie, ktoré nám pomáhajú v transformácii

Milovaní, Nioónské svetlo nám prináša novoty v rámci transformačných prác na sebe. Momentálne aj naše bunky sa kúpu v Nioónskom svetle. Ak si dovolíme prijímať do nášho bytia túto energiu, prináša nám úžasné novosti.

Prosím spojte sa s vaším Kristovým vedomím, ktoré sa nachádza vo vašom duchovnom srdci. Požiadajte o pomoc vesmír aby vaše Vyššie Ja bolo schopné sa spojiť s Kozmickým Kristom. Vytvorte v sebe záhradu lásky, kde potom budete môcť vedome pracovať na sebe. Často vtedy podľa vašej duchovnej pripravenosti sa otvoria pre vás ďalšie brány možností, novostí. Prosím, hlavne nedávajte do procesu svoj rozum. Všetko nechajte na Vyššie Ja. Stále len sa kúpte vo svetle lásky, v Nioónskom svetle. Umožní vám to časom cestovať za hviezdne brány, cez vaše Vyššie Ja spojiť sa s Kozmickým Kristom, vytvoriť vlastného Kozmického Krista. Viem, nie každý z vás bude rozumieť tomuto článku. Ja to píšem tak, ako mi to prichádza, cítim, vidím v sebe všetko to, čo píšem. To je ten proces, ktorý s láskou prijímam a rovnako je to aj na vás. Nedávam do procesu rozum. Dôverujem vesmíru.

S láskou pre nás
Ján Shogun Bálint

Pre www.gaia2010.sk uverejnil Ján Shogun Bálint. Táto správa môže byť ďalej šírená v neskrátenej, neupravenej podobe a len pre nekomerčné účely, pokiaľ bude pripojená celá táto poznámka aj s aktívnymi odkazmi. Ďakujem za pochopenie.

Zdieľajte článok

Share on facebook
Share on twitter

Máte pocit, že sa chcete opýtať, konzultovať, potrebujete poradiť?

Môžete sa objednať na poradenstvo, konzultáciu.