Na čo sa môžu pomaly pripraviť budúce duchovné partnerstvá ?

Vždy píšem o tom, čo cítim v sebe, čo mi prichádza, informácia, ktorá má byť zapísaná. A tak dnes výnimočne mám písať o niečom, čo sa aj mňa (verím tomu) bude dotýkať. Už niekoľko týždňov v mojom ľavom uchu neustále šumí. Praská to jemne ako jemné bublinky. Vyzerá to tak, že je to predpríprava do budúcnosti, aby som vedel počuť aj to, čo momentálne ešte asi neviem. Ale nechajme to. Dnes mám písať o budúcich duchovných partnerstvách.

Milovaní, prichádza obdobie, v ktorom sa začnú spájať pripravené duše budúcich duchovných partnerstiev. Je to obrovská práca vesmíru. Tieto vzťahy budú ako dar vesmíru, obe strany pripravené schopné dávať a prijímať, navzájom sa chápať, tolerovať, s čistou rečou srdca sa spájať, tvoriť, pomáhať si navzájom, ale aj druhým. Budú to páry duchovné, ktoré fungujú cez srdce, spájajú sa cez srdce, komunikujú cez srdce, a nepotrebujú už medzi sebou bojovať, dokazovať, očakávať.

Tieto nové páry nám majú priniesť nie len novú teóriu, ale hlavne prax. Budú vedieť pomáhať vo veciach, ktoré nás doteraz nás brzdili. Napríklad: žena s mužskou energiou dostane pomoc byť skutočne ženou, a rovnako muž so ženskou energiu takisto. Títo ľudia, aj keď sa ľúbia, nedokážu fungovať spolu, nakoľko ich energie nedokážu spolupracovať.

Ďalej, čo nám napísať, že tieto dvojice budú vedené zhora energiou Shakti, Mária Magdaléna, Mária Matka, Kuan Jin atď. Jednoducho povedané, pomoc Bohýň bude patriť nám všetkým. Táto energia je energiou tvorivou. A veľmi sa teším. Veď už minule som vám písal o mojej osobnej budúcnosti v Trávnici. Aj to patrí k tvorivým energiám. Je veľká pravdepodobnosť, že už dvaja budeme spolupracovať v láske s láskou.

Milovaní, tieto dvojice dostanú aj výnimočnú ochranu, nakoľko veľa ľudí závidí šťastie druhým. V čom bude tá ochrana?
To, čo druhí budú zlé posielať týmto párom, tie energie budú zastavené a vrátia sa im, aby sa poučili. Verte mi, prosím, že nechcem nikoho strašiť, ale pre istotu varovať.

Najviac sa teším na tvorbu novostí. Sami ešte nevieme, čo to všetko bude. Cítim len, že to budú dary vesmíru. Faktom je, že to budú hlavne už overené páry podľa Otca, Matky tak, že len cítia, že prichádza konečne obrovská zmena v ich živote, je to blízko a prichádza ich princ, princezná.

Keď to naciťujem teraz, neviem to ani ja opísať a keby som to aj chcel veľmi, bola by to kniha, ale ani vtedy by to nebolo ono. Cítim to len v srdci.

 

A tak s láskou nám predávam túto správu,

Ján Shogun Bálint.

Pre www.gaia2010.sk uverejnil Ján Shogun Bálint. Táto správa môže byť ďalej šírená v neskrátenej, neupravenej podobe a len pre nekomerčné účely, pokiaľ bude pripojená celá táto poznámka aj s aktívnymi odkazmi. Ďakujem za pochopenie.

Zdieľajte článok

Share on facebook
Share on twitter

Máte pocit, že sa chcete opýtať, konzultovať, potrebujete poradiť?

Môžete sa objednať na poradenstvo, konzultáciu.