Správa z budúcej prítomnosti – ako to vidíte dnes?

 

Milovaní, tento článok som písal v auguste 2017.  Teraz v prítomnosti , v auguste, v roku 2020 kedy naše vedomie je už inde ako vedy, môžeme porovnávať, cítiť, vnímať vedieť inak. tak nech sa páči.

Všetko je dané tak, ako sa rozhodnete vo vašej prítomnosti. Rozhodnutie znamená energiu srdca cez lásku a energiu činu tak tiež s láskou.

Ak budete stále čakať na niekoho aby vám ukázal cestu, opäť sa dostanete na tú istú cestu poznania, ktorú zažili prvý kresťania či ďalšie minulé civilizácie. Opäť jednotlivci vás povedú a vy stratíte vlastnú slobodu rozhodovania. To chcete?

Pravdepodobne očakávate, že vám teraz chceme povedať, ako sa tu žije. Z ktorej budúcej prítomnosti vám posielame túto správu.  Nie je to podstatné. To by sme vo vás vyvolávali  niečo, čo vy nazývate preprogramovanie. To nie je našou úlohou. Odmietame vo vás vytvoriť strachy, potvrdzovať, že sa máme ideálne. Čo my potrebujeme tu a teraz, to je momentálne len na nás.

S láskou vám posielame pripomienku, aby ste pochopili, že každý jednotlivec je zodpovedný ako za svoju prítomnosť, ale aj za prítomnosť vlastnej rodiny, rodu, transformačný proces ľudstva.

Každá prítomná realita zrkadlí kolektívne vedomie vašej prítomnosti čo tvoríte vedome ako cez vaše srdiečka, ale aj cez vaše činy. Snažte sa pochopiť, že v tom je aj to čo odmietate  vidieť, akceptovať, meniť, riešiť.  Inak povedané, teraz riešite aj vaše minulé prítomnosti.

Prečo vám pripomíname vaše minulé prítomnosti?  Často chcete poznať, riešiť vaše starodávne prítomné životy. Z jednej strany, ak to dokážete tak vám gratulujeme. Z druhej strany, momentálne je pomerne dosť jednotlivcov s teoretickými a jazykovými zdatnosťami, no ich informácie sú zavádzajúce, kde sa nachádza akurát tak 30%  pravdy v ich výklade.

Ak už rozprávame o minulosti, tak by bolo dobré viacej si všímať  vašu priamu minulosť, kde máte obrovské rezervy. Všímajte si prosím z nadhľadu časovú sekvenciu posledných 0 – 90 – 180 rokov dozadu. Tam sa nachádza veľa súčasnej ( vtedy vašej budúcej prítomnosti). Všímajte si a poučte sa, ako a kto sa zachoval, ako rozmýšľali vodcovia, ale aj jednotlivé vrstvy  ľudí, národy, ale hlavne obyčajní ľudia ktorých ako vtedy, tak aj dnes vo vašej prítomnosti je väčšina.

Porovnávajte a hľadajte. Komu vtedy ľudia verili a komu dnes. Komu odovzdali vtedy moc a komu dnes. Koľko lásky a s akým činom prezentovali vtedajšiu prítomnosť a dnes. Koľko temna bolo vtedy a koľko v dnešnej vašej prítomnosti sa nachádza.  Čomu, komu verili vtedy a dnes. Na základe toho dostanete indície, poučenia, že ako sa máte zachovať, konať na všetkých úrovniach bytia. To znamená aj na fyzickej, materiálnej a nie len na duchovnej.

Myslíte si, že vysoká mentálna duchovná úroveň zabezpečí harmóniu na vašej súčasnej materiálnej úrovni? Možno jednotlivcom, ktorý sa priživujú na vašej odmietaní  si prevziať vlastnú zodpovednosť za svoju vlastnú súčasnú prítomnosť a budúcu prítomnosť. Alebo chcete to prenechať na vaše deti a vnukov? Oni budú riešiť svoje veci a vy máte riešiť svoje.

V ďalšom inkarnácii väčšina z vás sa vráti do podobných podmienok ako ste tu a teraz. Chápete to? Čo bude isté, len to, že kulisy vašej budúcej prítomnosti budú iné. To ostatné bude podobné. Práve preto je veľmi aktuálne aby vaše rozhodnutia ( aj jednotlivcov ) boli správne.

Ešte jedna drobnosť. Zabudnite prosím na náboženských vodcov. Prestaňte vnímať Ježiša  ako Boha, či ako Jeho syna. On prišiel medzi nás vtedy aby nám dal slobodu, oslobodil z otroctva. No väčšina ľudstva neustále ako vtedy, tak aj vo vašej prítomnosti jeho učenie zle pochopili, zneužili a vytvorili to čo poznáte nie len cez históriu, ale aj vo vašej súčasnej prítomnosti. Ježiš povedal, „ Tam kde sú traja v mojom mene, tam som aj ja“.   Zamyslite sa. Prečo traja a prečo nie dvaja, piati …?  Z jeho učenia sa vynechalo, vymazalo to najdôležitejšie. V mene Otca, Matky a Ducha. Tak že postačí aby si bol priateľu sám v mene tejto trojici, bude tam aj Ježišovo učenie, čo je akoby aj on sám. Ak budete prepojený s touto trojicou dvaja, traja, tisíce, bude s vami rovnako jeho múdrosť.   Nie je to žiadne náboženstvo, je to sila, energia z ktorého sme tvorený, vyživovaný a je len na nás ako sa  rozhodneme. To je Kristove vedomie.

Milované naše Nižšie ja z vašej súčasnej prítomnosti. Prečítajte si a precíťte, vnímajte túto správu viackrát. Vráťte sa k nej o niekoľko mesiacov, rokov a vždy vám ukáže niečo, čo ste v tomto momente prehliadli.

Milujeme vás.

Správu prijal Ján Jas Bálint     23.4.2017 / 11.11 hod.

Pre www.gaia2010.sk napísal Ján Shogun Bálint. Táto správa môže byť ďalej šírená v neskrátenej, neupravenej podobe a len pre nekomerčné účely, pokiaľ bude pripojená celá táto poznámka aj s aktívnymi odkazmi. Ďakujem za pochopenie.

Zdieľajte článok

Share on facebook
Share on twitter

Máte pocit, že sa chcete opýtať, kozultovať, potrebujete poradiť?

Môžete sa objednať na poradenstvo, konzultáciu.