Úloha ezo-matrixu.

 

Pokúsim sa to nejako napísať.
Začali sme každý z nás nejako sa zobúdzať. Osobne v roku 1989 približne. Neustále som hľadal odpovede. Bolo to veľmi ťažké obdobie. Internet nebol ako dnes, ba ani knihy. Ale aj vtedy kto naozaj chcel sa niečo naučiť, tak našiel tú cestu, ktorá ho viedla pomaly k novotám. Práve toto obdobie do roku 1997 ma dostalo k tomu, že ešte bez zasvätení som začal pracovať s energiou, prišlo mi, že nie je to tak úplne ako sa podávajú informácie o karme. Ďalšie učivo bolo aj pomáhať druhým proti energetickým útokom.
Postupne som sa oslobodzoval. To mi prinieslo komunikáciu s anjelmi. A mohol by som pokračovať….
Málokto zvládal slobodu už aj vtedy a strachy ich donútili sa vrátiť nazad do starého života. No vtedy stále viac a viac ľudí pomaly sa zobúdzali. Väčšie množstvo to bolo okolo roku 2000, potom okolo roku 2012.
Veľa vecí sa uvoľnilo hlavne pomocou internetu, kníh, prednášok a pomocou chanellningu.
Po roku 2012 vesmír chcel od nás, aby sme to učivo, teóriu dali do praxe. Už sme začali viac a viac chápať, že jedine v jednote sme schopní dosiahnuť vzostup.

Tma začala slabnúť, tak vymyslela a vytvorila duchovný alebo ezo – Matrix. Začala stále silnejšie podporovať duchovné ego. Podporila program falošných ilúzií. Stále viac ľudí uverilo už v roku 2012, že duchovný svet, anjeli a ostatné svetelné bytosti všetko za nás vyriešia bez toho, že by sme sa nezmenili.
Potom prišlo obdobie keď sme sa tvárili že sme bezpodmienečná láska. Potom bolo obdobie tzv. Ja Som, kvantovanie a atď.
Väčšina z ľudí všetky informácie brali ako teóriu ale prakticky sa nemenili.
Možno teraz niektorí hromžíte, že vás súdim. Ak to tak cítite, tak som trafil klinec po hlave. Ja neviem, že koho z vás to raní. Neviem kto to bude vôbec čítať. Ale tento nový matrix práve to chce.
Ak by som písal sladké rečičky, tak by som podporil vlastne tie ilúzie.
Mojou úlohou bude ešte nejakú krátku dobu vás upozorňovať. Nemyslím na niektorých jedincov z vás ktorí ste už zobudení. A viete, že kto je zobudený? Ten, ktorý prijal bytie bez strachu, má ego v harmónii aj s dušou, je obalený s láskou a neustále si dovoľuje prijímať všetko to nové čo prináša nám vesmír a tak neustále sa mení.

Ako zistíte, že niekto sa len hrá a ponúka len ilúzie? Sú to len sladké rečičky, lebo sa boja temnoty. Hovorím vám to tu a teraz : Vôbec mi neverte. Verte svojej dušičke. Ale ja vám musím povedať že 3D život o niekoľko rokov nám prinesie obrovskú temnotu. Prečo, lebo namiesto toho aby sme ju prijali s láskou a neustále do nej žiarili lásku a svetlo, tak väčšina s ňou chce bojovať a to nie je správne.

A je mi z toho smutno. Sami si brzdíme vzostup. To, že neustále prúdia k nám vyššie frekvencie, energie je to naozaj nádhera. Ale často je to len tu a je nás málo ktorí sme schopní to prijať.
Tento rok sa už ukáže, že sme urobili určité chyby. Každému sa ukáže to, čo bude potrebovať vidieť, zažiť. Len vtedy nenadávajte na vesmír, bola to vaša voľba.

Faktom je, že stále je tu viac ľudí, ktorí chcú už radšej odísť domov. A niektorí aj odišli.
Tento matrix nás rozdeľuje a vidno prakticky, že nás nespája. Momentálne je to boj v duchovne o duchovno egoistické pravdy.
Zatiaľ nebudem túto časť rozoberať. Ten, kto naozaj bude mať o to záujem a bude hľadať pomoc, určite urobím na to nejaké stretnutia.

Prečo takto to mám robiť? Väčšina z vás to potrebuje zažiť aby pochopil to čo odmietal dovtedy.
Ten kto bude chcieť, ten príde.

S láskou pre nás všetkých
????❤️????Ján Shogun Bálint  ????❤️????

Pre www.gaia2010.sk uverejnil Ján Shogun Bálint. Táto správa môže byť ďalej šírená v neskrátenej, neupravenej podobe a len pre nekomerčné účely, pokiaľ bude pripojená celá táto poznámka aj s aktívnymi odkazmi. Ďakujem za pochopenie.

Zdieľajte článok

Share on facebook
Share on twitter

Máte pocit, že sa chcete opýtať, konzultovať, potrebujete poradiť?

Môžete sa objednať na poradenstvo, konzultáciu.