Rast nášho multidimenzionálneho vedomia, nášho vyššieho Ja.

© www.Gaia2010.sk

 

Dnes píšem len za seba, o sebe. Možno niekto sa v tom nájde, niekto dostane odpoveď. Verím, že nie som v tom sám.
Každý z nás je vlastne duchovná bytosť, multidimenzionálne vedomie, vyššie Ja. Sme tu všetci pre niečo, či si to uvedomujeme alebo nie. Všetci sa nejako staviame k životu a tak zažívame rôzne skúšky, drámy, šťastia atď. Jednoducho povedané zažívame to, čo si priťahujeme cez vlastné ego alebo srdce, či duchovné srdce.

Rovnako je to aj so mnou. Vždy som sa snažil konať podľa cítenia v srdci. Vnímal som energie toho druhého a vedel, že dať šancu vzťahu je výzvou pre obe strany. Nikdy sa nejednalo o fyzickú krásu, ale o duševnú. Pokiaľ by duše nevedeli komunikovať, vtedy ten vzťah by bol o kšefte, dohode rozumu cez rôzne výhody.

Ale ako je to? Kedy to nie je vôbec o dohode cez rozum? Keď je to o dohode duší. Pravdou je, že je to o dočasnom vzťahu. Hlavne vtedy, keď ide o pomoc. Často sa jedná aj o karmické vyrovnanie dlhu v rámci minulých životov, alebo v rámci vlastného životného plánu byť ochotný, takouto formou byť nápomocný druhým.

Všetci sme na ceste v rámci transformácie. Všetko čo alebo kto vstupuje do môjho, vášho života, prináša niečo, čo vás, mňa dotvára práve tým smerom, čo potrebujeme zažiť, pochopiť, uvedomiť si.

Najkrajšie uvedomenie je, keď zrazu cítite šťastie, radosť vo vašom bytí. Tak ako ja. Opäť vidím, že aké je dôležité žiť v bezpodmienečnej láske. Uvedomujem si, aké brzdy som si zaťahoval pre niekoho len preto aby som vyhovel podmienkam vzťahu, len preto, lebo naše duše sa milovali, no duchovné ego sa spojilo s rozumom a vytvorilo peklo cez podmienky. Zvláštne bolo, že rozum, myslím môj, to všetko chápal, no srdce sa postupne zatváralo. Veril som vyšším silám, že pomôžu a ukážu cestu. Aj ukázali. Presne som vedel čo a ako mám urobiť, len chýbali prostriedky. Vtedy prišiel ten najväčší tlak, útok. Ako sa hovorí, tak pôjdem aj pod most bývať, ale tu už nemôžem ostať. To bolo moje sekundové precitnutie, rozhodnutie. Pritom som potreboval ku všetkému len pár týždňov času, presne povedané do konca mesiaca. Prečo to všetko píšem? Nesťažujem sa, naopak. Ďakujem za ten tlak. V tom momente sa môj svet zmenil a všetko sa pohlo. Do siedmich dní som bol v novom byte, kde slobodne dýcham, žijem. Moje vyššie Ja prijalo túto skúšku ako dar, čo sa prejavuje v mojom bytí svetlom.
Samozrejme svietiť neznamená, aby sme sa nechali od druhých zašpiniť s ich vibráciami. To bolo terajšie moje pochopenie. Postačí niekedy urobiť zrkadlo tomu druhému a ako zisťujem, ihneď to zafunguje. Aj tak, že ma vyhodí z priateľov a pre istotu aj blokuje.

Áno, opäť sa potvrdilo, že nie každé svetlo je čisté. Ani moje ešte nie je. Mám sa naučiť, aby sa menilo nielen moje nižšie ja, ale takouto formou sa poučilo aj Vyššie Ja.

Vyššie Ja chce zažiť, pochopiť, uvedomiť si. Je to jeho plán, čo nazývame náš životný plán. Nepoznáme ten plán? Nepotrebujeme. Ukazuje sa práve cez ten náš súčasný život v dualite. A tak si doprajme ďalšie zmeny, lekcie. Neprišli sme sem na dovolenku. Sme tu, aby sme žili v láske.

Práve toto všetko sa prenáša do multidimenzionálnej roviny nášho bytia a odtiaľ dostávame požehnania, dary, ale aj nové výzvy, smerovania.

Milujem seba, vás.

Ján Shogun Bálint

Pre www.gaia2010.sk uverejnil Ján Shogun Bálint. Táto správa môže byť ďalej šírená v neskrátenej, neupravenej podobe a len pre nekomerčné účely, pokiaľ bude pripojená celá táto poznámka aj s aktívnymi odkazmi. Ďakujem za pochopenie.

Zdieľajte článok

Share on facebook
Share on twitter

Máte pocit, že sa chcete opýtať, konzultovať, potrebujete poradiť?

Môžete sa objednať na poradenstvo, konzultáciu.