Načo si pripravený, to máš.

 

© www.Gaia2010.sk
Možno ste si všimli, že k vám prichádzajú vnímania, odpovede poslednú dobu bez toho aby ste sa vedome spýtali. Na vaše silné vnútorné otázky dostávate odpovede. Stačí len byť pozorovateľom, počúvať druhých bez toho, že by ste im kládli priamo otázky.

To je ďalšia zmena bytia v prítomnosti. Potom už je len na nás, ako sa rozhodneme.

Ľahko sa to píše, no ešte stále je to ťažké konať.
Ťažko sa niektorí rozhodujú. Ako keby čakali ešte na nejaký zázrak. V tomto smere zázraky sa nedejú a ani nebudú diať. Môžeme sa aj perfektne vyhovárať, že toho druhého milujeme. Na lásku treba dvoch. Aj keby aj ten druhý by ti tvrdil, že ťa má rád. Faktom by bolo, že áno má rád, no nemiluje.

Toto všetko píšem aj preto, nakoľko naša prítomná budúcnosť, lebo už všetci sme s jednou nohou v roku 2020, nás vedie k čistote vzťahu, skutočnej lásky.
Práve preto, prestaňme sa báť, všetko nečisté máme riešiť tu a teraz.

Sám to dobre poznám aké je to ťažké, keď vidíme ten nádherný čistý potenciál, čistú dušu v tom druhom, ale druhá strana, on/ona to nevidia a cez svojej staré programy nás síce majú radi a tamto to aj končí.

Keď sa na to pozriete z výšky, zistíte, že nechcú spoločne tvoriť, budovať. Ste len niekto, koho potrebujú na nejaký účel vo svojom živote.

Prečo je to tak? Pravdepodobne málo si vážite seba. Možno sa bojíte samoty, neveríte si, nepoznáte svoju hodnotu, či neviete sa oceniť.

Možno sa bojíte závislosti na tom druhom. To všetko viete len vy.
Náš život, šťastie, sebaláska, sebaúcta je v našom rozhodnutí. Všetko je len o nás, pre nás. Trápia ťa strachy? Treba tak to rieš. Ten druhý ti dáva len lekciu. Ak to pochopíš, zvládneš, dokoncíš, lekcia sa skončí a opäť sa rozhodnete, či ostanete spolu alebo sa rozídete. Ešte veľa zmien nám ukáže rok 2020. Bude to k nášmu dobru a šťastiu. Prajem nám šťastnú cestu.

S láskou pre nás
????❤???????? Apukhe ????????❤????

Pre www.gaia2010.sk uverejnil Ján Shogun Bálint. Táto správa môže byť ďalej šírená v neskrátenej, neupravenej podobe a len pre nekomerčné účely, pokiaľ bude pripojená celá táto poznámka aj s aktívnymi odkazmi. Ďakujem za pochopenie.

Zdieľajte článok

Share on facebook
Share on twitter

Máte pocit, že sa chcete opýtať, konzultovať, potrebujete poradiť?

Môžete sa objednať na poradenstvo, konzultáciu.