Kolektívne vedomie a ty, ty, všetci kto si to prečítate.

 

© www.Gaia2010.sk
Milujem informácie, ktoré zrazu vnímam a cítim, že sa mám s vami podeliť.
Transformačné energie nás neustále vedú, ukazujú naše duchovné potreby , pripomínajú rýchlejším tempom ako doteraz, kde, kedy a čo máme robiť. Všetko je len na nás.

Niekedy cítime tlaky, ťahy, jemné závrate, bolesti 3.oka atď. Bytosti svetla sa radujú, že sa snažíme tak ako vieme stále prijímať to nové, dať to do života, bytia. No niekedy občas, cítime, že ako keby sme už nevládali. Je to normálne. Treba trocha si oddýchnuť, ísť niekam na posvätné miesto, do lesa, parku atď.

Milovaní, čo je najdôležitejšie? Aby sme nič neočakávali, nekontrolovali, že kedy konečne sa niečo udeje.
Prečo? Najviac práce robíme na ktorú často aj zabúdame a to je pomaly, veľmi pomaly zvyšujeme vibráciu kolektívneho vedomia. Možno nevidíme veľké výsledky v 3D, ale podstatou je, že bytosti svetla to evidujú.
Vy sa meníte oveľa rýchlejšie, čo vám dáva možnosť srdcom vnímať, chápať to, čo rozum nedokáže.
Takže sa ide ďalej, nemáme čo stratiť, len získame a zároveň pomáhame celému svetu. Raz to pochopíme a budeme veľmi spokojní so sebou, že sme sa nezastavili.

Láskou pre nás
 Ján Shogun Bálint

Pre www.gaia2010.sk uverejnil Ján Shogun Bálint. Táto správa môže byť ďalej šírená v neskrátenej, neupravenej podobe a len pre nekomerčné účely, pokiaľ bude pripojená celá táto poznámka aj s aktívnymi odkazmi. Ďakujem za pochopenie.

Zdieľajte článok

Share on facebook
Share on twitter

Máte pocit, že sa chcete opýtať, konzultovať, potrebujete poradiť?

Môžete sa objednať na poradenstvo, konzultáciu.