Všetko je energia. Pozri sa kam len chceš, je všade.

Všetko je energia. Pozri sa kam len chceš, je všade. A ešte aj to neviditeľné je taktiež energia. Keď vieme že energia vibruje neustále na vyššej frekvencii, tak čo nás brzdí najviac spätne? Rozum plný strachu. A všimnite si, že najviac strachu má bytosť so slobodnou vôľou, človek.

To je naša achillova päta. Z čoho máme najčastejšie strach? Z našej nedokonalosti? To si len nahovárame zbytočne.

Všetci sme dokonalé bytosti. Nikto z nás nie je nedokonalý. Postačí si veriť, dôverovať sebe. Keď poviem, veriť nášmu vyššiemu Ja, aj to je pravda. A vtedy veríme v podstate naozaj sebe a máme prístup k našim všetkým poznatkom aj zo všetkých životov. Tak ako milovaní? Už si veríte?

Učíte sa to? Tak sa prestaňte báť. Nezabudnite, sme večné svetelné bytosti, len toto telo je na určitú dobu. Všetko sa mení, a aj my sa meníme. Tak v rámci novoty tvorme, tvoríme, čo je ďalšia pomôcka vpred. Niekto kreslí, tancuje, píše, a ďalší varí, upratuje, atď. Aj toto všetko je tvorba. Nech nie len okolo nás je tvorba, ale aj v nás.

Milujem vás. Janko Shogun Bálint

Pre www.gaia2010.sk uverejnil Ján Shogun Bálint. Táto správa môže byť ďalej šírená v neskrátenej, neupravenej podobe a len pre nekomerčné účely, pokiaľ bude pripojená celá táto poznámka aj s aktívnymi odkazmi. Ďakujem za pochopenie.

Zdieľajte článok

Share on facebook
Share on twitter

Máte pocit, že sa chcete opýtať, kozultovať, potrebujete poradiť?

Môžete sa objednať na poradenstvo, konzultáciu.