Vo svetle lásky

Vo svetle lásky vstupujem do svetla Novej Zeme.

A tak idem písať, odovzdať slovo Otca, Matky, ktoré prichádza tu a teraz ku mne. Keď uvidíš dúhovú bránu, vedz že čoskoro vstúpiš na Novú Zem. Všetko to, čo píšem je slovo, ktoré prichádza ku mne pre nás všetkých. Už teraz máme možnosť cítiť vlny živého svetla. Otázkou je len, či sme pripravení. Veľmi si prajem, aby ste sa dokázali naladiť na dnešný text, cítili, vnímali to, čo cítim, vidím ja. Dávame vám dar, aby ste všetci mohli prijať SME, magnetu svetelného zázraku. Aby vaše kroky vstúpili do živej Novej Zeme, zeme zázrakov a lásky. Každý z Vás momentálne má možnosť sa striasť minulých nánosov, ktoré vás brzdia na vašej ceste. Deti naše milované, všetci ste darom pre nový svet lásky. Cítite túžbu po novom svete, chcete uvidieť dúhovú bránu? Máte jedinečnú šancu, aby ste všetko zbytočné odložili a obliekli svetelné rúcho lásky. Prosím, dôverujte procesu, dôverujte srdiečku a vtedy zistíte, že aj vaša osobnosť prijme svetlo a všetko pochopíte s dôverou. Zažijete potom zázrak, o čom možno zatiaľ len snívate. Zažijete skutočnosť, kedy duše sa láskajú v bezpodmienečnej láske.

Som v tichu stíšenia svetla. Napísal som nám čo som vnímal, cítil, videl. Bol to odkaz Otca, Matky. Sú veci ktoré neviem pomenovať, a keď sa napojíte, pravdepodobne nejaké info príde aj k vám.

Ďakujem, An’anasha milovaní.

 

S láskou pre nás Ján Shogun Bálint

Pre www.gaia2010.sk uverejnil Ján Shogun Bálint. Táto správa môže byť ďalej šírená v neskrátenej, neupravenej podobe a len pre nekomerčné účely, pokiaľ bude pripojená celá táto poznámka aj s aktívnymi odkazmi. Ďakujem za pochopenie.

Zdieľajte článok

Share on facebook
Share on twitter

Máte pocit, že sa chcete opýtať, konzultovať, potrebujete poradiť?

Môžete sa objednať na poradenstvo, konzultáciu.