V tichu srdca odkaz pre nás

Nie každý človek je vedomý. To platí ako na mužov tak aj na ženy. Zbytočne sa niekto hrá na vedomého boha či vedomú bohyňu. 

Pravdepodobne v inej dimenzii sme bohovia a bohyne, ale momentálne máme zvládnuť dualitu, do jej najčistejšie formy. 

Vôbec to nie je jednoduché, no naše činy ukazujú, že kde sme, ako sme naladení, čo vyžarujeme.

Ako sa hovorí, papier všetko znesie. Tak aj sem každý z nás môže písať čo len chce a žiť úplne inak. Ale inak to neznamená že je to zlé, ak žijeme vlastné životy tak, že sme šťastní a druhí sa čudujú, že ako je to možné, že tento človek robí to alebo ono a len preto, lebo majú v sebe iný vzorec bytia, správania sa, nechápu nás. 

Myslíte si, že ak si dám mäso som horší než vegetarián? Alebo ak si zapálim som horší než nefajčiar?

Alebo ak hľadám svoju pravú lásku a neviem ju nájsť, či sú tam iné dôvody a preto je tak ako to je, tak ten človek je sukničkár alebo k…a? Ten kto si vyrába mienky o druhom bez toho, že by úprimne chcel vedieť že prečo to ten druhý robí, tak vlastne odsudzuje bez jeho možnosti vyjadriť sa k tomu a to už nie je čistá vibrácia. 

Inak povedané, vedomý človek, toto vôbec nerieši. Uvedomuje si, že každý z nás v tomto systéme má svoju slabú stránku, či už viditeľnú alebo neviditeľnú. Ak niekto tvrdí, že je bezpodmienečná láska, tak sa veľmi mýli. Bezpodmienečná láska to vôbec nerieši, žije si svoj život. Môžem  pozorovať, no nezasahovať. Skutočná bezpodmienečná láska vie, že všetko má svoj čas, a my všetci sme na ceste k nej. Raz sa k nej dopracujeme všetci. Zatiaľ sú to len jednotlivci.

Apropo. Prosím vás, možno sa vám to nebude páčiť, hlavne matkám, ale pozemská materská láska nie je bezpodmienečná láska. Vôbec nemusíte so mnou súhlasiť. Všetko má svoj čas, aby ste to milí rodičia pochopili. Rodičovská láska je o láskyplnej zodpovednosti aby deti boli …. Ostatné si môžete domyslieť ale potom koľko všelijakých vzorcov, vašich zámerov je v tej láske, lebo všetko robíte, robíme aby vaše, naše deti dosiahli to alebo ono pre toto a ono. Nie sú to vaše presvedčenia, vnútorné podmienky? Neriešite, neriešime cez naše, vaše deti vlastne vlastné detstvo, rodičov?

Jaj, a keď niekto to už nerieši, tak čo je to za človeka? To je moderná nálepka, pečiatka tzv vedomých ľudí. 

 

S láskou pre nás

Ján Shogun Bálint

Pre www.gaia2010.sk uverejnil Ján Shogun Bálint. Táto správa môže byť ďalej šírená v neskrátenej, neupravenej podobe a len pre nekomerčné účely, pokiaľ bude pripojená celá táto poznámka aj s aktívnymi odkazmi. Ďakujem za pochopenie.

Zdieľajte článok

Share on facebook
Share on twitter

Máte pocit, že sa chcete opýtať, konzultovať, potrebujete poradiť?

Môžete sa objednať na poradenstvo, konzultáciu.