V noci sa mi prihovoril Boh otec a povedal (časť 1)

V noci 9.6. sa mi prihovoril Boh otec a povedal:Píš! „Šťastný je ten človek, ktorý sa dožije konca času.“ Jeho hlas bol zreteľný, hlboký, mystický. Znel ako keby volal zďaleka, ako keby volal z jaskyne, znel tak dunivo ako hrom, ale všetkému som rozumel.

Vedel som, že nielen túto vetu mám napísať, ale že ma povedie pri písaní aj tejto nasledujúcej časti článku. Prvé čo mi prišlo, pochopenie „koniec času“. Vedel som, že koniec času znamená koniec času v našom časopriestore. Potom prichádza to, na čo celé ľudstvo čaká už dlho. Vedel som, že je to ono, cítil som to v sebe, že je to veľmi blízko. Nemyslím na desaťročia, ale veľmi blízky čas. Je to zvláštne, ešte teraz cítim vibrácie jeho hlasu v sebe. To isté čo som cítil vtedy, ten mystický hlas, ten hlboký jednoznačný ale zároveň milujúci hlas. Dnes je 21 Júla 1:00 hod ráno a pokúšam sa napísať, kto bude ten šťastný človek. Bude to ten človek, ktorý prijal do svojho bytia, srdca lásku a všetko k tomu čo prináleží. Cíti, vie, žije v tej láske, vedomí.

Vtedy z nášho časopriestoru budeme odpojení od horizontálneho, lineárneho  času a nastúpime na vertikálny čas. Čo znamená tu a teraz, večnú prítomnosť. Neviem ten deň ani hodinu, len cítim, že to príde ako zlodej v noci. Buď budeme pripravení alebo nie. Bude to vzostup vedomia do večnosti. Zbytočne by ste sa ma pýtali, že čo bude s fyzickým telom. Mne osobne je to jedno. On to vie, že aký je jeho plán. Viem len naisto, že táto udalosť je blízko, veľmi blízko. Dôverujem absolútne jeho hlasu, a všetko odovzdávam do jeho milujúcich rúk. Nechce nám ublížiť, naopak rozhodol sa nás privítať doma.

Tak ako vtedy ma zobudil, aby som napísal jeho slová, dnes píšem ďalej a táto správa bude zverejnená onedlho cez môj nový web. Už to tam budete môcť prečítať.

Pokračovanie článku bude na druhý deň. Prečo? Začali sa diať veci na Zemi, ktoré Vy asi nevidíte, ale sú jednotlivci ktorý to vidia. Mám aj o tom písať, aby ste boli v obraze, nakoľko možno niektorí z vašich rodinných príslušníkov sa tak z nenazdajky začali chovať, aby ste chápali ich nepochopiteľné konanie.

S láskou pre nás všetkých

Ján Shogun Bálint.

Pre www.gaia2010.sk napísal Ján Shogun Bálint. Táto správa môže byť ďalej šírená v neskrátenej, neupravenej podobe a len pre nekomerčné účely, pokiaľ bude pripojená celá táto poznámka aj s aktívnymi odkazmi. Ďakujem za pochopenie.

Zdieľajte článok

Share on facebook
Share on twitter

Máte pocit, že sa chcete opýtať, kozultovať, potrebujete poradiť?

Môžete sa objednať na poradenstvo, konzultáciu.