Ťažoba v srdci je volanie duše o… Aktuálne posolstvo Matky Márie

Cítim v sebe volanie mojej Matky. Cítim potrebu ísť za ňou. Niekam, kde sa naplno prepojíme. Pozba je ďaleko od Bratislavy. Mám ísť do Mariánky? Nie, poď do Horského parku. Do ticha, kde budeme navzájom prepojení, mi povedala. A tak som už tu, v tichu, kde dýcham pomaly a vedome. Cítim stále viac a viac, ako keby som odchádzal z prítomnosti do nejakého posvätného ticha bytia.

Pozerám sa na jej sochu, ale zároveň vnímam, ako sa ku mne približuje jej hlas. Prišiel si. V tom prichádza strážca priestoru.

Ide medzi lavičkami, všetko skontroluje a nakoniec spokojne odchádza po schodoch smerom ku kostolu. Vidieť, cítiť, že to nie je obyčajný kocúr.

Cítim ťa Janko Shogun. Zavolala som ťa, aby si predal moje posolstvo:

Deti moje milované. Viem, čo všetko cítite, viem o vašich bolestiach, prosbách, vidím vaše slzy, strachy. Chcete hľadať istoty, ktoré nie a nie nájsť. Momentálne sa dejú veci, ktoré neviete riešiť, nedokážete nájsť odpovede, či máte pocit, že máte na všetko málo sily.

Milovaní, všetky energie, ktoré sú momentálne vo vašej prítomnosti, chcú vám pomôcť. Máte vidieť, cítiť, pochopiť, že čo potrebujete vyčistiť, prepustiť, odpustiť. Viem o tom, že veľa do toho zasahuje aj temnota a chce, aby ste boli stále nižšie vibračne, aby ste mali v sebe chaos. Ale nie je to tak. Pokiaľ ste dostatočne úprimní k sebe, temnota vám robí úžasnú službu nevedomky. Ukazuje vám vašu achillovú pätu. Chápete ma? Všetko to, čo vás momentálne bolí, je to, z čoho máte strach. Pozrite sa zoči voči vášmu strachu. Neutekajte pred ním. Urobte ten správny krok, a ja vtedy budem vedľa vás. Istoty hľadá váš rozum a pravú istotu pozná vaše srdce. Viem, niekedy pre niektorých z vás je to veľmi ťažké, počúvať srdce, lebo si myslíte, že je to rozhovor kedy počujete rob to alebo ono. Nie moji milovaní. Jedine, cítiť to budete. Radosť, ľahkosť, spadnutý balvan zo srdca, alebo väčšiu ťažobu, bolesť. Objímam vás.

Moji milovaní, posielam vám moje svetlo na pomoc. Všetko to čo sa deje vo vašej individuálnej prítomnosti, sa deje pre vaše najvyššie dobro. Každá bolesť vám ukazuje len to, na čom máte pracovať. Je to len na vás, či to zvládnete. Ja vám dôverujem, že nakoniec to zvládnete.

S láskou vám žehnám. Vaša Matka Mária.

 

Posolstvo prevzal Ján Shogun Bálint

Pre www.gaia2010.sk uverejnil Ján Shogun Bálint. Táto správa môže byť ďalej šírená v neskrátenej, neupravenej podobe a len pre nekomerčné účely, pokiaľ bude pripojená celá táto poznámka aj s aktívnymi odkazmi. Ďakujem za pochopenie.

Zdieľajte článok

Share on facebook
Share on twitter

Máte pocit, že sa chcete opýtať, konzultovať, potrebujete poradiť?

Môžete sa objednať na poradenstvo, konzultáciu.