Tak ako ďalej vo februári?

Ťažko sa mi to píše, ale cítim, že to mám sem dať. Vo februári začnú ďalšie emocionálne tlaky. Z jednej strany budeme cítiť slabosť. Budeme potrebovať viac sily, oddychu, spania. Z druhej strany budú na nás tlaky, že nič alebo málo robíme. Faktom je, že niektoré vekové skupiny jednoducho budú potrebovať kľud. A málokto to bude chápať, a budú na nich tlačiť, že im to sľúbili.

Prosím, netlačme na nikoho. Všetko má svoj čas. Nepoznáte ten čas. Ale akurát by ste mohli dosiahnuť s vašim tlakom stratu toho človeka, a zároveň získať veľkú karmickú záťaž, nakoľko láska to nerobí. Nuž čo už. Nedáme nikomu pochopenie, to každý sám sebe môže dať zo srdca, duše, ak to vôbec dokáže. Pochopil som jedno. Zbytočne hovoríme niekomu že nevládzem, ak ten druhý vidí len peniaze.

Takže to môžeme odovzdať do rúk Otca, Matky. Veru tak milovaní. Cesta ide ďalej tak ako má ísť, a vám prajem cestu plnej lásky, pochopenia.

S láskou Ján Shogun Bálint

Pre www.gaia2010.sk uverejnil Ján Shogun Bálint. Táto správa môže byť ďalej šírená v neskrátenej, neupravenej podobe a len pre nekomerčné účely, pokiaľ bude pripojená celá táto poznámka aj s aktívnymi odkazmi. Ďakujem za pochopenie.

Zdieľajte článok

Share on facebook
Share on twitter

Máte pocit, že sa chcete opýtať, kozultovať, potrebujete poradiť?

Môžete sa objednať na poradenstvo, konzultáciu.