Stretnutie s Máriou Magdalénou

Tento príbeh sa udial skoro ráno. Už viackrát som prebral jej správu. No vždy to bolo iné stretnutie ako dnes. Vlastne stále ju vnímam vedľa seba. Aj teraz. Áno, mám písať to čo mi prichádza. Možno raz z toho bude kniha.

A tak skoro ráno som ju videl vedľa seba v mojom bytí. Jej nádherne červené dlhé vlasy sa leskli čistou múdrosťou bohyne. Rozprávala mi chvíľu o Ježišovi. Potom som sa rozpamätal na moju minulosť. Bolo to za mlada, takých viac než 20 rokov dozadu. Prvýkrát v mojom živote som bol naozaj zamilovaný. Nebola to obyčajná láska. A práve to mi pripomenula. Pamätáš sa? Opýtala sa. A vtedy som sa rozpamätal na neobyčajné milovanie, kedy všetko prebiehalo v srdci, v duši. Nebol to fyzický akt, sex. Bol to len ľudský dotyk, pocit, úlet mimo realitu, duševný orgazmus. Neviem to lepšie opísať. Ale viem, že keď priateľka umrela, práve toto mi ostalo. Na to sa nedalo zabudnúť. Veril som, že pokiaľ som to raz zažil, tak to zažijem aj po druhýkrát. Ale už sa to nikdy nestalo. Prečo? Tak som sa jej opýtal teraz. Prečo? Myslel som si, že tá chyba je vo mne, že stále takú istú lásku hľadám. Že je to moje očakávanie. Nie Janko, mi povedala. Na lásku treba dvoch. A pokiaľ jeden z páru nesie v sebe svoje strachy, či očakávania cez minulosť, nedokážu sa spojiť tak, ako si sa dokázal vtedy raz. Pamätáš sa? Nič si neriešil, dôveroval si absolútne životu, vlastne obaja, nemali ste strachy z budúcna. Žili ste pre prítomnosť.

Viem čo chceš, po čom túžiš, čo potrebuješ, povedala. Povediem ťa. Budem s tebou, ale aj s ňou. Obaja budete pripravení spojiť duše, žiť v láske, spolu tvoriť. Píš len, a takto budeš pomáhať ďalším. A videl som ako učila, viedla mužov, ženy v tej dávnej dobe. Čaká ma veľa toho, ale teším sa. Moje telo sa chveje, cítim jej objatie, istotu. Vnímam ako vstupujem do niečoho nového v mojom bytí.

Ďakujem milovaná Mária Magdaléna. S láskou prijímam tvoje vedenie. Cítim, že to patrí do môjho životného plánu, aj keď už môj vek prekročil určitú hranicu. Možno práve preto dokážem konečne pochopiť to, čoho som nebol schopný doteraz. Ďakujem.

S láskou pre nás
Ján Shogun Bálint

Pre www.gaia2010.sk uverejnil Ján Shogun Bálint. Táto správa môže byť ďalej šírená v neskrátenej, neupravenej podobe a len pre nekomerčné účely, pokiaľ bude pripojená celá táto poznámka aj s aktívnymi odkazmi. Ďakujem za pochopenie.

Zdieľajte článok

Share on facebook
Share on twitter

Máte pocit, že sa chcete opýtať, konzultovať, potrebujete poradiť?

Môžete sa objednať na poradenstvo, konzultáciu.