Správa z Pozby od Matky Zeme

Som nesmierne šťastný, že sa môžem napojiť tu v Pozbe aj na milovanú Matku Zem. Tak nech sa páči.

“Milovaní, určite ste si všimli že posledné dni, týždne Schumannová frekvencia bola stále vyššia. Milujem tieto dni, nakoľko vtedy aj moja vibrácia je vyššia. Túto vibráciu vtedy prenášam do kryštálov, liečivých kameňov, vody, pôdy, rastlín a hlavne pokiaľ ste dobre územní, aj vy milovaní dostanete svoju porciu.

Chcela by som vám tiež povedať, že pokiaľ vyhĺbite 1,5 – 1,8 m hlbokú jamu a ľahnete si na spodok, budete liečení s mojou energiou. Ak to chcete vylepšiť, na vrch môžete umiestniť pyramídu, na boky stien kryštály. Na spodok môžete dať nízku drevenú posteľ.

Možno ste si všimli, že často vytváram vlnové energie. Citliví to môžu vnímať ako keby boli v mori na plytčine a vlny im omývajú nohy. Môžete to vnímať aj keď sa opaľujete. Citlivé oči tak isto si mohli všimnúť že sa zmenili farby rastlín. To robia tie nové silné prichádzajúce energie. A tak liečivé bylinky, majú silnejšie liečivé účinky tento rok než doteraz.

Pokiaľ môžete, čo najviac sa prechádzajte prosím na boso. To máte najlepšiu kúru pre telo.

Milujem vás, vaša Matka Zem.”

S láskou prevzal pre nás Ján Shogun Bálint

Pre www.gaia2010.sk uverejnil Ján Shogun Bálint. Táto správa môže byť ďalej šírená v neskrátenej, neupravenej podobe a len pre nekomerčné účely, pokiaľ bude pripojená celá táto poznámka aj s aktívnymi odkazmi. Ďakujem za pochopenie.

Zdieľajte článok

Share on facebook
Share on twitter

Máte pocit, že sa chcete opýtať, konzultovať, potrebujete poradiť?

Môžete sa objednať na poradenstvo, konzultáciu.