Správa z Pozby od Matky Márie

“Moji milovaní. Stále bližšie k vám sa nachádza deň na ktorý čaká vaša duša. Ak ste prepojení, tak viete, že čo vám hovorím. Ak nie, tak to vtedy zistíte. Ešte raz a naposledy vám oznamujem, že vaše duše súhlasili so vzostupom. Vaše rozumy patria vášmu nižšiemu ja, mozgu. Niektorí z vás ešte do dnešného dňa nepochopili, že to čo ľudský rozum vymyslel, nepatrí k duši a ani k nám. A práve preto ani si neuvedomujú títo jedinci, že často by chceli aby Otec skákal tak, ako oni pískajú.

A potom, keď sa niečo im deje v živote, tak zase cez rozum sa modlikajú k nám v očakávaní zmeny. Ak sa nič nezmení, a to nie preto, že im nechceme pomôcť, ale preto, nakoľko nie sú ochotní na sebe duchovne pracovať, tak na nás nadávajú a sami sebe robia zle. Nepochopili, že láska Otcova k nim vždy ukáže tú správnu cestu k vlastnej duši. A práve túto cestu jedinci ignorujú.

Oslovujem teraz vás milovaní, ktorí ste prepojení s dušou ako aj so mnou. Budem sa k vám stále viac prihovárať a vy ma prosím pozorne počúvajte, tak ako doteraz. Máme z vás skutočne radosť. Naďalej vám žehnáme a sme s vami na ceste svetla, lásky.

Je veľká pravdepodobnosť, že niektorí z vás niektoré dni pocítite potrebu plakať. Nič zlého sa nebude diať. Vaša citlivosť sa mení do väčšej hĺbky, ukončuje sa očista duše. Nehľadajte vtedy v sebe žiadnu vinu prosím, nehľadajte v sebe nič cez rozum.

Ach milovaní, tak veľmi vás milujeme.”

S láskou pre vás Mária Matka.

Správu prevzal Ján Shogun Bálint

Pre www.gaia2010.sk uverejnil Ján Shogun Bálint. Táto správa môže byť ďalej šírená v neskrátenej, neupravenej podobe a len pre nekomerčné účely, pokiaľ bude pripojená celá táto poznámka aj s aktívnymi odkazmi. Ďakujem za pochopenie.

Zdieľajte článok

Share on facebook
Share on twitter

Máte pocit, že sa chcete opýtať, konzultovať, potrebujete poradiť?

Môžete sa objednať na poradenstvo, konzultáciu.