Správa z Pozby od Márie Magdalény

Milovaní, nerátal som s tým, že budem ďalej písať. Cítim potrebu prevziať aj túto správu od Márie Magdalény.

“Milovaní, som Mária Magdaléna a rada by som vám odovzdala túto správu. Bude to akoby voľné pokračovanie správy od Matky Márie.

Všetko to, čo je v tej správe napísané nebudem tu opakovať. Skôr by som vás chcela pohladiť slovami lásky. Ste všetci v príprave na vzostup. Viete taktiež, že stále ste v dualite a taktiež sa pripravujete po vzostupe do Jednoty. Tak ako ja som tvorila v našom čase pár s Ježišom, rovnako aj vy potrebujete k sebe svoj láskyplný pár. Viem, nie všetci ste na to pripravení. My vás ani nechceme nútiť do žiadneho vzťahu. Skutočný vzťah je o bezpodmienečnej láske. O láske ktorá na oboch stranách vibruje slobodou. Vzťah by nemal mať v sebe žiadnu závislosť na ničom, na nikom a taktiež neriešiť nezávislosť, nakoľko to rieši hlavne rozum.

Ďalším takým starším programom bolo voľakedy, že prvý krok má urobiť vo vzťahu muž. Dnes to už neplatí. Každý jedinec, ktorý je už zrelý, pripravený na skutočný vzťah bez rôznych očakávaní, môže cez srdiečko osloviť toho druhého so svetlom, láskou. Nemôžete nič stratiť, len získať. Samozrejme, neviete či oslovený bude pripravený, ale ak nedáte do toho očakávanie, všetko prebehne hladko, bez bolesti.

Rada by som vám taktiež povedala, že láska sa nedokazuje cez sex. Postačí láskyplné objatie, držať sa za ruku. Ďalším levelom je bozk. Vtedy sa otvárajú brány svetla, odovzdávate sa, čo môžete cítiť, môže vás to naplniť alebo naopak ak vibračne ste inde od seba, nie ste pripravení alebo jeden z vás, že si nesadnú vaše bozky. Treba len všetko krásne pozorovať. Vaše duše, taktiež cez srdiečka vám napovedia, či patríte k sebe. Podstatou je, aby ste hlavne urobili ten prvý krok. Milovaní, nechcem vás poúčať ďalej. Je na čase len, aby ste sa stretli a milovali sa. To je najväčšia pomoc aj vám pri príprave na vzostup. Skúste to všetko nacítiť srdcom a konajte podľa dušičky.”

S láskou pre vás Mária Magdaléna.

Napísal pre nás v prítomnosti Ján Shogun Bálint

Pre www.gaia2010.sk uverejnil Ján Shogun Bálint. Táto správa môže byť ďalej šírená v neskrátenej, neupravenej podobe a len pre nekomerčné účely, pokiaľ bude pripojená celá táto poznámka aj s aktívnymi odkazmi. Ďakujem za pochopenie.

Zdieľajte článok

Share on facebook
Share on twitter

Máte pocit, že sa chcete opýtať, konzultovať, potrebujete poradiť?

Môžete sa objednať na poradenstvo, konzultáciu.