Správa pre nás z možnej budúcnosti, ako aj prítomnosti?

Milovaní, mám ťažkú úlohu. Napísať článok ktorý vnímam, ale rozumom sa to nedá pochopiť. Možno viacerí to budete vnímať ako hoax. Kľudne. Ja sám sa k tomu vrátim ešte niekoľkokrát, no moje vnútro hovorí, veď nakoniec uvidíš.

Už som niekoľkokrát písal o tom že sa blíži vzostup. Každý z vás si to môžete vysvetľovať po svojom, ale aj tak nakoniec zažijeme to tak, ako to bude prakticky. Zvláštne je to, že čím bližšie bude dátum, ktorý nikto nepozná a ani hore to nikto nevie, začnú fámy o mimozemskom útoku na nás. K tomu môžem napísať odkaz galaktickej federácie. Milovaní, pokiaľ by došlo k útoku, sme tu pre vás. Nič takého sa nemôže odohrať, jedine vás môžu strašiť s útokom. Buďte prosím v kľude. Keď už sa o tom bavíme, jedine vás momentálne ohrozujú politici, ktorý sú naklonovaní a necítia nič. My o nich vieme a vy ich dokážete odhaliť na základe ich neľudskosti. A to vás nechceme strašiť. Neľudskosť vo vašom svete znamená bezcitnosť, bez lásky a svetla tvoriaci jedinci.

Boli vytvorení entitami za účelom aby vás až do konca strašili. Zabudli len na jedno, vzostup vás preloží do inej svetelnej hustoty, kde práve oni už nemôžu existovať. Či už entity alebo klony. Takže prosím nebojte sa, bárs ako vás budú chcieť strašiť. Aj keby to boli rôzne neľudské zákony, ktoré momentálne pripravujú. Práve to vám ukazuje, že ste na dobrej ceste a onedlho príde vytúžený cieľ.

S láskou pre vás galaktická federácia, Ján Shogun Bálint

Pre www.gaia2010.sk uverejnil Ján Shogun Bálint. Táto správa môže byť ďalej šírená v neskrátenej, neupravenej podobe a len pre nekomerčné účely, pokiaľ bude pripojená celá táto poznámka aj s aktívnymi odkazmi. Ďakujem za pochopenie.

Zdieľajte článok

Share on facebook
Share on twitter

Máte pocit, že sa chcete opýtať, konzultovať, potrebujete poradiť?

Môžete sa objednať na poradenstvo, konzultáciu.