Správa pre nás tu a teraz – od Márie Magdalény

“Milovaní. Vo vašom svete všetko má svoj čas, a tak teraz mi dovoľte aby som rozšírila minulé informácie.

Som Mária Magdaléna. To čo prichádza k vám dokážu pochopiť len pripravení. Aspoň väčšinu informácií, ale aj dianie. Ako príklad vám teraz Shogun opíše, čo vidí.”

Jaj priatelia, skúsim to zjednodušiť. Minule som zdieľal fotku so sviečkou ktorá mi horela počas prijímania správy. Teraz si trocha oddychujem na posteli. V tom, že ideme pokračovať v písaní. Tak si beriem mobil, nakoľko to je pre mňa najrýchlejšie písanie a zdieľanie na FB. Akonáhle som začal písať, vidím že sviečka začala bez môjho zámeru horieť na mentálnej úrovni. Všetko tu svieti zlatou energiou. A ja ťukám do mobilu. Pocitovo, je to úžasné, akoby som sa kúpal v tomto svetle, láske. Tak to je všetko.

“Ďakujem Ján Shogun.

Aby ste ma pochopili, pripravení znamená jedinci ktorí dokážu vnímať bez prípravy veci neviditeľné pre fyzické oči. Tá pomoc ktorá je tu a bude aj naďalej, vás povedie cestou, ktorú už ste schopní prijať, nastúpiť na ňu. Pokiaľ patríte k jedincom, že nedokážete zatiaľ takto byť v prepojení s nami, nesmúťte. Pre vás máme iné pomôcky. Pokiaľ zo srdiečka túžite pracovať na sebe a ste ochotní urobiť zmeny vo vašom živote. Nikoho k ničomu nikto nebude nútiť. Naopak. Každý stupeň vibrácií má svojho strážcu, a zároveň sa tam deje to čo sa má diať. Takže, všímajte si vlastné životy kde ste, čo vás trápi, bolí, čo vás teší, po čom túžite. To všetko bude zrýchlené. Čím sú nižšie frekvencie nejakých skupín, jedincov, budú zažívať pre nich dobré veci aby sa poučili.
Vysoko vibračné skupiny, jedinci, naďalej budú zvyšovať svoju frekvenciu, no zároveň s novými schopnosťami budú stále viac pracovať pre vesmír, Matku Zem, ľudstvo. Aj keď to znie ako oddelenie sa, ste stále jeden kolektív, máte spoločné vedomie, a takto si budete navzájom nápomocní.

Toto všetko sa už deje a bude silnieť, aby ste ako kolektívne vedomie ľudstva dosiahli vyšší stupeň transformácie do roku 2026. Budem s vami ako doteraz neustále, no nemôžeme nikoho nútiť, a tak aj keď niečo zlého sa deje vo vašom bytí, či svete (aspoň vy si to tak formulujete), vždy je to pre vaše najvyššie dobro, a to všetko si priťahujete, tvoríte ako jednotlivec alebo kolektívne vedomie národa, mesta, či ľudstva. Nikdy nič len tak sa nedeje, a príde čas kedy pochopíte tú alebo tú záležitosť, a budete šťastní že ste to zvládli a pohli ste sa z miesta, či ste boli nápomocní druhým. Nezabudnite ale prosím, že najprv ste to vy ako jednotlivci a potom až druhí. Preto tak často vám hovoríme, prepúšťajte, čistite sa s láskou. Vieme, že vás to bolí, ale tá bolesť je len nepochopenie zatiaľ skutočnej pravdy, a vy cez vaše jazvy riešite duchovne svoju pravdu a myslíte si, že ten druhý bude v rámci karmy potrestaný. Pochopte, láska netrestá. Ak ste láska, tak ani vy nemyslite na trest. O Božom Mlyne taktiež sa hovorí u vás, že melie pomaly ale isto. Tak to si praje len vaše ego z bolesti a nepochopenia. Veď On je Láska a nikoho a nikdy netrestá.

Chcela som vám ešte povedať, že momentálne energie vás prečisťujú od všetkého čo k vám už nepatrí a preto sú nádherne farebné. Ale sa budem aj opakovať, prečisťujú ak si to skutočne prajete, dovolíte, a ich vedome prijímate. Taktiež by som vám chcela povedať, že tieto budúce roky pre ľudstvo ako aj pre vaše kolektívne vedomie budú zásadné. Snažte sa prosím všetko kontrolovať cez srdiečko, dovoľte nech vaše zmeny sú nielen teoretické ale pre vás hlavne viditeľné vo vašom bytí. Ak neustále budete obhajovať druhých, napríklad deti (dospelé deti), partnerov, kolegov a atď, len preto lebo nevidíte možnosť zmeniť situáciu, je to len preto, lebo sa bojíte zmeny, neveríte si a čakáte, že niekto iný to za vás vyrieši. Nevyrieši. Presne toto som chcela aby ste to pochopili. Váš život, šťastie je len vo vašich rukách. Neočakávajte žiadny zázrak. Nič takého sa nebude konať.

Každý z vás sám za seba rozhoduje, kde, s kým chce byť a čo je ochotný urobiť aby postúpil ďalej na svojej ceste. My sme vždy ochotní vám pomôcť ak nás požiadate. Ale to pevné rozhodnutie, prvý krok, je len a len na vás milovaní.

Momentálne postupne sa posúvate do vyššieho levelu, kde teória sa má uskutočniť v praxi. Inak ostanete (jednotlivci) tam, kde ste, a budete sa točiť v kruhu, kým sa nerozhodnete vystúpiť a ísť ďalej. Samozrejme to sa môžete rozhodnúť ihneď, o mesiac, rok, desaťročie, budúci život. Momentálne každý za seba rieši svoju cestu, aj keď zároveň jednotlivci pomáhajú aj druhým. No najprv ty, a potom oni. Chápete milovaní?

Ešte vám chcem povedať, že na fyzickej úrovni taktiež cítiť tieto očistné, harmonizujúce energie. Veď to už poznáte. Práve preto pite viacej vody, láskajte sa s prírodou, a ostatné už cítite v srdci.
Milujem vás a milujeme vás.”

Pre nás všetkých prevzal
Ján Shogun Bálint

Pre www.gaia2010.sk uverejnil Ján Shogun Bálint. Táto správa môže byť ďalej šírená v neskrátenej, neupravenej podobe a len pre nekomerčné účely, pokiaľ bude pripojená celá táto poznámka aj s aktívnymi odkazmi. Ďakujem za pochopenie.

Zdieľajte článok

Share on facebook
Share on twitter

Máte pocit, že sa chcete opýtať, konzultovať, potrebujete poradiť?

Môžete sa objednať na poradenstvo, konzultáciu.