Správa od Márie Magdalény

Správa pre nás tu a teraz.

Cítim, že mám písať a ešte neviem, že čo. Cítim harmóniu, lásku, šťastie, energiu Ženy. Viem, že to bude bytosť ženy. Túži nám niečo povedať. Zapaľujem sviečku, uvoľňujem myseľ, otváram srdce. A tak nechajme sa prekvapiť.

Moje milované duše na planéte Zem. Som Mária Magdaléna. Som jedna z vás, ktorá voľakedy vstúpila na dno bytia aby vystúpila na najvyššiu horu poznania. 

V tejto prítomnosti vám prinášam svetlo informácií. Všetko to, čo bude napísané, prosím naciťujte srdiečkom.

Transformácia je zmena bytia všetkého a vo všetkom, v celom bytí vesmíru. V tomto Božom pláne každý jednotlivec je zapísaný. Všetko, čo má vedomie je zapísané a má svoju cestu vzostupu. To znamená, všetky bytosti. Viditeľné ako aj neviditeľné. Veď všetci aj všetko má svojho ducha, Stvoriteľa.

Dnes, skôr takouto formou sa prihováram k vám milovaní bratia, sestry. Ťažko sa opisujú neopísateľné transformačné energie, ktoré už vstúpili do vašej existencie a momentálne budú silnieť. To len preto takouto formou, nakoľko nie každý z vás je schopný prijímať, vnímať ich, no predsa máte šancu ak dovolíte srdiečku aby sa nebálo bolesti. Viete, často rozum obháji vaše chyby pre vašu osobnosť, aj keď nie je to v súlade s vašim životným plánom.

Energie, ktoré momentálne vstupujú do vašej zóny bytia podporujú a vyživujú najčistejšiu lásku vo vás. Otec vie, že každý z vás je vibračne inde. Ale ON je LÁSKA, a túži vám pomáhať a zároveň zachovať vašu slobodnú vôľu.

Budú sa otvárať brány lásky, svetla, opätovne s vyššou frekvenciou od teraz do konca mája podľa vášho času, kalendára. Všetky bytosti lásky budú vám nápomocné pokiaľ ich požiadate a hlavne dovolíte srdiečku prepustiť nepotrebné a prijať to nové. To môže byť všetko možné. Všetko, čo, či kto vás brzdí, alebo nechápete súvislosti, taktiež temné sily pripojené na vás budú odpojené. Niekedy to môže aj bolieť. Môže sa stať, že nebudete ten proces chápať. No duša, srdce bude, len strach zo zmeny osobnosť bude chcieť brzdiť.

Preto milovaní, prosím, nechajte svetlo preniknúť do vášho bytia, vyplaviť všetko to, čo už vám momentálne neslúži, aby ste mohli prijať to nové svetlo, nové vedomie, poznanie, lásku.

Tento proces môže u niektorých z vás poukázať aj na váš momentálne disharmonický vzťah. Srdiečka sa majú vo vzťahoch harmonizovať, čo sa môže prejaviť, že ešte viac sa budete milovať, alebo pocítite nutnú zmenu, ukončenia vzťahu možnosťou pritiahnuť si k sebe vo vyššom leveli tú pravú bytosť.

Rovnako je myslené aj na jedincov ak hľadajú partnera do svojho bytia. Nájdite si milovaní na seba čas a v úprimnosti hľadajte odpovede v srdiečku, či ste už dostatočne vyliečení so zranení, ste pripravení opäť veriť, dôverovať, naplno milovať bez strachu, že vás niekto zraní? Ak potrebujete pomoc, stále sú tu svetelní pomocníci a sú pripravení vám pomáhať. Úprimnosť k sebe vám dáva najväčšiu čistotu pochopenia a možnosť vystúpenia z bolesti, vstúpenia vpred.

Každá jazva srdca je učivo, ktoré sme buď zvládli alebo nie. To jedine tak viete zistiť, či bolí alebo nie.

Tieto energie aj v tomto budú nápomocné.

Milovaní. Tešte sa z milosti Matky a Otca, a my vaše sestry, bratia vás objímame svetlom LÁSKY .

Pre nás správu prijal Ján Shogun Bálint

Pre www.gaia2010.sk uverejnil Ján Shogun Bálint. Táto správa môže byť ďalej šírená v neskrátenej, neupravenej podobe a len pre nekomerčné účely, pokiaľ bude pripojená celá táto poznámka aj s aktívnymi odkazmi. Ďakujem za pochopenie.

Zdieľajte článok

Share on facebook
Share on twitter

Máte pocit, že sa chcete opýtať, konzultovať, potrebujete poradiť?

Môžete sa objednať na poradenstvo, konzultáciu.