Správa od archanjela Uriela

Dnešná správa mi prichádza zvláštnym spôsobom. Sám to poriadne nechápem, ale predsa som sa to rozhodol napísať, nakoľko je to potrebné. Aspoň to tak cítim, a je to aktuálna správa. Upozorňujem vás, že nie je mojou úlohou vyvolať vo vás súd. Vždy som cítil a písal o tom, že vaše rozhodnutie o očkovaní proti covidu je dobrovoľné a nikto nemá právo vás za to odsudzovať. Budem hľadať tie správne slová, aby som túto dôležitú správu predal čo najjednoduchšie.

Uriel: “Milovaní, čo sa deje alebo môže sa diať vo vašom bytí momentálne? Viacerí ste sa zaočkovali s dôverou. Bolo to vaše rozhodnutie. Vieme prečo ste sa tak rozhodli a vesmír vás za to neodsudzuje. Chcem vám len povedať že čo sme zistili. Viete, niektorí ste sa vrátili už domov po zaočkovaní. Čo sa udialo s vami? Zistili sme, že ste stratili kontakt s vašou dušou. Mám ale pre vás dobrú správu. Vieme to napraviť a všetci ktorí z vás budete potrebovať pomoc, dostanete ju. Už špeciálne pre vás na astrálnej úrovni (určite poznáte film Náš domov) sme pripravili oddelenie, kde vás s láskou budeme liečiť.
Opäť spojíme vaše vyššie Ja so zosilnenou energetickou stopou vašej duše. Takže prosím nebojte sa, budete v rukách lásky a opäť sa spojíte s vašou dušou. Aby to bolo presnejšie, túto pomoc dostanete na astrálnej úrovni doma. Pokiaľ vám môžem poradiť, naďalej žite v láske a nebojte sa budúcnosti. Ak príde váš čas sa vrátiť domov, dostanete najláskavejšie privítanie a pomoc. Budeme s vami. To, čo sa deje momentálne na 3D úrovni je obrovská skúška. Každý z vás to vidí inak, a tak aj konáte. Podstatné je či si vyberáte podľa srdca alebo podľa rozumu. Hľadáte odpovede, rozhodujete o rozhodnutí a konaní. Rovnako vás všetkých milujeme.”

Ján Shogun: Ďakujem milovaný Uriel. Pozorne som nacítil všetky tvoje slová a moje srdiečko s tebou rezonuje.

S láskou pre nás všetkých
Ján Shogun Bálint

Pre www.gaia2010.sk uverejnil Ján Shogun Bálint. Táto správa môže byť ďalej šírená v neskrátenej, neupravenej podobe a len pre nekomerčné účely, pokiaľ bude pripojená celá táto poznámka aj s aktívnymi odkazmi. Ďakujem za pochopenie.

Zdieľajte článok

Share on facebook
Share on twitter

Máte pocit, že sa chcete opýtať, konzultovať, potrebujete poradiť?

Môžete sa objednať na poradenstvo, konzultáciu.