Správa od archanjela Gabriela.

Milovaní. Tak ako som sľúbil častejšie vám budem posielať správy. Rovnako aj budúci rok vám budem pomáhať. Prosím len o jedno, neočakávajte už medové, sladké rečičky. Treba konať, nie len teoretizovať.

Dnes sa chcem prihovoriť k niektorým vám. K vám milovaní so smútkom, nervozitou, chaosom vo vás. Prečo sa to deje? Už som vám minule povedal, že archanjelské energie sa veľmi zosilnili. Rovnako aj moja energia. Znamená to silnejšie vnímanie našich vibrácií hlavne cez vaše nerozhodné ego, strachy, ilúzie, pochybnosti. Jednoducho povedané cez všetky vaše staré vzorce, ktoré už nepotrebujete. Preto ten chaos, psychické bolesti, vnútorná nervozita. Viem, máte problém nájsť príčinu vašich ťažôb.

Milovaní, dovoľte hlavne dôverovať srdiečku, láske, nehľadajte istoty cez rozum. Je to ilúzia ega, keď si myslíte že vaša láska tvorená istotou rozumu je skutočná. Všimnite si, že vtedy máte problémy aj so stravovaním, bolesti chrbtice, kde vlastne môžete zistiť ktoré orgány zaťažujete, ktoré meridiány blokujete prečo srdečná čakra nestíha udržať rovnováhu medzi spodnými a vrchnými čakrami.

Dal som vám teraz veľa indícií aby ste zistili kde brzdíte toky energií v sebe, aké strachy máte, prijať ich a s láskou ich rozpustiť. Nebojte sa vnímať vlastné obrazy vlastnej negativity, bolestí minulosti, strachy ega. Toto sa bude diať dovtedy, pokiaľ nezačnete konať, transformovať, meniť svoje vnútro.

Mám pre vás aj povzbudzujúcu správu. To, že to teraz cítite a aj keď je to bolestivé, znamená to, že ste na dobrej ceste, cítite svoju dušu, len ešte neviete, že kedy je to duša a kedy ego. Všimli ste si, že pokiaľ ste s vedomím, milujúcim človekom, je vám vtedy dobre? Tam sa nachádza odpoveď. Ste už pripravení.

Požiadajte nás o pomoc, o čistenie a hlavne o pomoc komunikácie s dušou. Otvorte svoje srdiečka. Žiadajte svojich archanjelov o liečenie, prečistenie komunikačného kanála, Saint Germaina o jeho čistiaci fialový plameň.

Som a sme s vami milovaní.
🙏🙏🙏🙏🙏Archanjel Gabriel 🙏🙏🙏🙏🙏

Správu prevzal
Ján Shogun Bálint

Pre www.gaia2010.sk uverejnil Ján Shogun Bálint. Táto správa môže byť ďalej šírená v neskrátenej, neupravenej podobe a len pre nekomerčné účely, pokiaľ bude pripojená celá táto poznámka aj s aktívnymi odkazmi. Ďakujem za pochopenie.

Zdieľajte článok

Share on facebook
Share on twitter

Máte pocit, že sa chcete opýtať, kozultovať, potrebujete poradiť?

Môžete sa objednať na poradenstvo, konzultáciu.