Silné vlny energií nás rozhojdávajú do výšok…

Ako sa cítite milovaní tu a teraz v prítomnosti? Neskutočne silné vlny energií nás rozhojdávajú do výšok novosti a pádov možností ktoré treba z vlastného života zmeniť.

Buďte prosím dobrým pozorovateľom, že čo sa to deje vo vašom bytí. Všetky informácie, nápady, ktoré k vám prichádzajú vám ukazujú smer, kadiaľ by ste sa mali vybrať.

Archanjel Uriel vám odkazuje:

„Ohľadne hore uvedenej správy ako dodatok pre všetkých ak máte doma karty. Zamiešajte ich 3x a pred miešaním požiadajte ma o pomoc. Potom vytiahnite 7 kartu z hora, 7 kartu z dola. Pokiaľ dostanete jednoznačnú odpoveď, ihneď pri prvej karte, tak nepokračujte ďalej. Jedine ak potrebujete ešte pomoc, tak zo spodku ťahajte siedmu kartu. Do tretice, ak ešte stále vám to nedošlo, tak balíček kariet ako ho máte, preložte približne v polovičke a pozrite si spodnú kartu z balíčka kariet, ktorú ste dal dole z hora.“

Toto som mal ešte teraz predať.

S láskou Ján Shogun Bálint

Pre www.gaia2010.sk uverejnil Ján Shogun Bálint. Táto správa môže byť ďalej šírená v neskrátenej, neupravenej podobe a len pre nekomerčné účely, pokiaľ bude pripojená celá táto poznámka aj s aktívnymi odkazmi. Ďakujem za pochopenie.

Zdieľajte článok

Share on facebook
Share on twitter

Máte pocit, že sa chcete opýtať, kozultovať, potrebujete poradiť?

Môžete sa objednať na poradenstvo, konzultáciu.