Rozhovor s Otcom

Dieťa moje. Máš toľko času na všetko čo chceš zažiť, naučiť sa, koľko len chceš. Je to len v tvojich rukách, tvoje rozhodnutie. Ja ti nič neurčujem. Sám sa rozhoduješ a to či rozumom alebo srdcom. Je to tvoje rozhodnutie, či žiješ podľa duše alebo podľa rozumu.

Ak hovorím žiješ, myslím na tvoj nekonečný život a nie ten kúsok, epizódu z nekonečna. Práve preto sa prestaň báť že urobíš chybu. Neexistuje žiadna chyba, len skúsenosť. A každá skúsenosť je pre tvoje dobro. Tak sa prestaň viniť. Nie si v ničom vinný. To len rozum všetko rozdeľuje.

Pozri sa na mňa. Môžeš ma vidieť vo všetkom, čo bolo stvorené Mnou a Matkou. Nikdy nezabudni na Matku. Aj Ona je vo všetkom. Všetko bolo stvorené s Láskou. Raz to úplne pochopíš, keď uvidíš a budeš počuť smiech rastlín, vody, kameňov, skál, bytostí, hviezd, planét, vesmíru. Chápeš, vnímaš, čo ti hovorím?

Áno, je to pravda, že na začiatku bolo slovo a to slovo bolo Božské. Bolo to Naše, Moje a slovo Matky v Jednote. Chceš počuť Môj alebo Jej, Náš Hlas? Tak najprv sa nauč počúvať ten svoj.

Môj milovaný, ty, ty aj ty ako to teraz čítaš tieto riadky. Milujem Ťa. Zavri teraz oči a dovoľ si cítiť moje láskyplné objatie. Je to ako dúhový opar ktorého stredom si teraz Ty dieťa moje, naše.

Milujeme Vás všetkých do jedného.

S láskou pre nás so slzami v očiach
Ján Shogun Bálint

Pre www.gaia2010.sk uverejnil Ján Shogun Bálint. Táto správa môže byť ďalej šírená v neskrátenej, neupravenej podobe a len pre nekomerčné účely, pokiaľ bude pripojená celá táto poznámka aj s aktívnymi odkazmi. Ďakujem za pochopenie.

Zdieľajte článok

Share on facebook
Share on twitter

Máte pocit, že sa chcete opýtať, kozultovať, potrebujete poradiť?

Môžete sa objednať na poradenstvo, konzultáciu.