Realita mimo reality?

Faktom je, že neviem ako pomenovať keď nejaká skupina robí nejakú realitu tak potichu, že to až kričí, a napriek tomu to nikto nevidí.

Niet sa čo čudovať, sme rôzni, a každý z nás to isté vidíme, vnímame po svojom, inak. Trvalo mi niekoľko hodín, kým som sa rozhodol napísať túto informáciu. Nebude sa to každému páčiť. Skutočná realita – pravda, bude vnímaná postupne a až po nejakom čase. Pripadám si ako niekto kto píše o budúcnosti, napriek tomu, že sa deje v prítomnosti.

Je na vás, či mi budete veriť alebo nie. Nemusíte čítať ďalej. Včera večer som mal veľmi zlý pocit. Cítil som, že všade sa deje niečo o čom len niektorí jedinci možno vedia. Ťahalo ma do postele, a zároveň vyhadzovalo nazad do sedu na posteli. Nevedel som sa ukľudniť. Až neskoro večer po harmonizujúcich meditáciách som vnímal túto informáciu. Prosím, berte to tak, ako vám to hlavne vaše vyššie JA našepká.

Začala neviditeľná vojna temna. Chcem veriť že posledná. Nakoľko tí, ktorí ju vedú, využívajú viditeľné ale aj neviditeľné zbrane. Bojuje sa mimo planétu, rovnako ako na zemi a pod zemou. Využívajú sa zbrane, ktoré bežní ľudia nepoznajú. Ale niektorí už o nich počuli, či je to Haarp, skalárne zbrane, alebo vylepšené prístroje v geoinžinierstve na ovládanie počasia nad zemou rovnako ako pod zemou. Koronavírus je taktiež súčasťou tohto plánu, ako aj iné ďalšie ich prostriedky boja.
Využívajú hustotu osídlenia obyvateľmi a najľahšie možnosti. My budeme mať toľko starostí sami so sebou, že si neuvedomíme, že navodia sucho, a vznikne hladomor, inde záplavy a ešte častejšie budú zemetrasenia a takto by som mohol pokračovať ďalej. Je to boj o ovládnutie ľudstva na planéte.
Ak si myslíte, že som svoje vedomie nasmeroval k vyvolaniu strachu, k strašeniu, tak určite nie. Sú veci, ktoré pre niečo vnímam. Mám nielen seba, ale aj vás nasmerovať včas niekam, tak aby nám to pomohlo. Nikdy nehovorím čo máte robiť, ale len odporúčam. Každý má slobodnú vôľu rozhodnúť sa. Pripravujem aj semináre a prednášky, ak bude záujem niečo sa naučiť podľa nových informácií. Všetko bude záležať len a len na vás. Ten, kto naozaj chce, ten príde tam kde budem. Zatiaľ u mňa, v Bratislave.

S láskou pre nás
Ján Shogun Bálint

Pre www.gaia2010.sk uverejnil Ján Shogun Bálint. Táto správa môže byť ďalej šírená v neskrátenej, neupravenej podobe a len pre nekomerčné účely, pokiaľ bude pripojená celá táto poznámka aj s aktívnymi odkazmi. Ďakujem za pochopenie.

Zdieľajte článok

Share on facebook
Share on twitter

Máte pocit, že sa chcete opýtať, kozultovať, potrebujete poradiť?

Môžete sa objednať na poradenstvo, konzultáciu.