Prijmite Svetlo Ženy. Správa pre ženy a mužov

 

 

Hlas svetelnej bytosti: “Prijmite Svetlo Ženy”

Potreboval som čas aby som sa ukľudnil a vysušil slzy, ktoré mám v očiach. Dávno som necítil tak silné nacítenie správy. Som mimo aj teraz, ale už hádam som schopný písať.

Je to zvláštne, keď naciťujem a zrazu vnímam, že pre vás to mám písať trocha inak, aby ste to chápali.
Mám to povolenie priamo od Jeho polovičky Matky Bohyne. Je to len o tom, že to mám písať zvlášť pre ženy a zvlášť pre mužov.

Správa pre ženy:
Milované ženy, sestry, dcéry, matky, babky, vnučky…
Prijmite Svetlo Ženy ❤????
Všetky ste požehnané mnou. Nie ste len nejaké duše v tele ženy. V tomto časopriestore ste najvyššie bytosti svetla. Ste srdcom, krvou, dušou Nás, Otca-Matky. Prihováram sa k vám všetkým. Prijmite Svetlo Ženy ❤????
Keď hovorím prijmite, to znamená, aktivujete vašu výsadu, vaše právo, vašu silu, vašu posvätnosť, vašu skutočnú lásku naplnenú Nami.
Prestaňte sa báť lásky, skutočne milovať. Prišli ste do tohto časopriestoru aby sme sa prepojili v SME. Teraz prichádza váš čas, aby ste konečne začali naplno svietiť, žiariť, pomáhať mužom, planéte, galaxií, všetkému, čo je stvorené Mnou a Otcom. Už nestačí rozprávať o láske, nestačí hľadať lásku, vy ste Láska. To je vaše Svetlo. Preto vám hovorím: Prijmite Svetlo Ženy ❤????
Prijmite to Svetlo a napite sa zo svätého grálu. Každej z vás táto čaša bude ponúknutá. Záleží len od vás, či ju prijmete. Niektoré z vás to už cítite, alebo aj viete, že potom sa prepojíte so svätým grálom a váš život sa úplne zmení. Nebojte sa starých dogiem, všelijakých starých učení. Tie platili vtedy. Teraz začína Zrod Svetla Ženy Grálu. Prijmite túto výsadu, všetky ste vyvolené, ale len na vás záleží, či to prijmete. Viete si predstaviť, že zrazu čo všetko budete vedieť, vnímať, cítiť, tvoriť? Budete používať vašu posvätnú silu Lásky. Potrebuje vás svet pre budúcnosť Veškerenstva.
Milované Prijmite Svetlo Ženy ❤????
S láskou Matka Bohyňa.

Správa pre mužov:
Milovaní muži, bratia, vnuci, otcovia…
Prijmite Svetlo Ženy ❤????
Prihováram sa k vám ako vaša Matka ktorá vás najlepšie pozná. Synovia moji milovaní. Viem, cez čo všetko ste prešli, čoho ste súčasťou a cez čo všetko momentálne aj prechádzate. Máte veľa bolesti v sebe, doráňané srdcia, strachy a nie každý z vás prijme moju prosbu Prijmite Svetlo Ženy ❤????
Viem, sú jedinci a je vás veľa, prestali ste dôverovať ženám, láske, svetlu. Každý z vás si to vysvetľujete po svojom. Teraz prichádza čas, aby ste boli uzdravení. Dávame vám s Otcom dve varianty a môžete prijať obe.
Ak nedôveruješ svojej milovanej manželke, priateľke, prijmi svoju ženskú časť ako Svetlo Ženy. Nechaj, aby si bol opäť čistím mužom schopný prijať ďalšie požehnanie ktoré príde v roku 2022.
Alebo dovoľ svojej milovanej požehnanej manželke aby všetky tvoje rany vyliečila tu a teraz.
Táto doba je veľmi výnimočná a ver svojim predtuchám, srdcu, intuícii.
Prečo?
Čítajte ďalej milované dcéry, synovia spolu.
Rozhodli Sme sa spolu s Otcom, že vám pomôžeme, ale Našu pomoc treba aj z vašej strany prijať. Vieme, že budú jedinci ktorí prijmete Naše požehnanie, dar v roku 2022. Preto ste sa aj inkarnovali všetci do tohto časopriestoru, len vám ego, rozum nedovoľuje aby ste tomu uverili, či cítili Naše volanie. Prestaňte sa báť. Prijmite Svetlo Ženy ❤????, len to potrebujete deti naše milované a budeme Spolu žiť vo svetelnej láske.

????❤Prijmite Svetlo Ženy ❤????

????❤Prijmite Svetlo Ženy ❤????

????❤Prijmite Svetlo Ženy ❤????

S láskou a úctou prijímam túto správu.
Ján Shogun Bálint

Pre www.gaia2010.sk uverejnil Ján Shogun Bálint. Táto správa môže byť ďalej šírená v neskrátenej, neupravenej podobe a len pre nekomerčné účely, pokiaľ bude pripojená celá táto poznámka aj s aktívnymi odkazmi. Ďakujem za pochopenie.

Zdieľajte článok

Share on facebook
Share on twitter

Máte pocit, že sa chcete opýtať, konzultovať, potrebujete poradiť?

Môžete sa objednať na poradenstvo, konzultáciu.