Posolstvo od Otca.

Moje milované deti. Som pozorovateľom všetkého, čo robíte, tvoríte. Som pozorovateľom všetkých vašich chýb, čo vlastne sú len skúsenosti a žiadne negatíva. Negatívny náboj dostáva chyba len vtedy, ak vaše ego sa nahnevá. Srdce to nikdy nerobí. Srdce, duša jednoducho príjme poučenie a zmenu. Práve preto prijmite nedokonalosť vašej osobnosti s láskou nakoľko vy ako duša, Vyššie Ja ste dokonalý na môj obraz. Ste láska. Rád by som vám pripomenul, že nikdy som nevytvoril a ani nepožadoval od vás žiadne náboženstvo. Veď akoby som to mohol pokiaľ Som LÁSKA. Láska dáva a prijíma LÁSKU. Nič viac. Takto sme fungovali na začiatku, veľmi dlho. To, že ste potrebovali nové skúsenosti, ktoré vám umožňuje dualita je už niečo iné. Ale aj to čoskoro aspoň jednotlivci pochopia a potom ďalší a ďalší, nakoniec celé ľudstvo.

Láska ostala naďalej láskou a vy ste potrebovali skúsenosti lásky aj cez nižšiu vrstvu, hustotu energií. Tak ako vaše Vyššie Ja má slobodnú vôľu, rovnako aj vaša individualita, osobnosť. Aby ste mohli naplno vychutnať svoju slobodu v dualite, vždy prechádzate výmazom vedomostí Vyššieho Ja. Takto máte možnosť sa učiť niečo nové, lekcie, ktoré si vyberáte pred inkarnáciou. Milujem vás pozorovať, ako nádherne presvetľujete dualitu postupne na ceste domov, ku Mne. Ako nádherne svoju osobnosť pretvárate zo strachu do novosti, na svetlo a lásku. Len tak ďalej moji milovaní.

Chválime vás a hrdosťou lásky vám žehnáme s Matkou Bohyňou.

 

Správu prijal s láskou Ján Shogun Bálint

Pre www.gaia2010.sk uverejnil Ján Shogun Bálint. Táto správa môže byť ďalej šírená v neskrátenej, neupravenej podobe a len pre nekomerčné účely, pokiaľ bude pripojená celá táto poznámka aj s aktívnymi odkazmi. Ďakujem za pochopenie.

Zdieľajte článok

Share on facebook
Share on twitter

Máte pocit, že sa chcete opýtať, kozultovať, potrebujete poradiť?

Môžete sa objednať na poradenstvo, konzultáciu.