Pomoc galaktickej federácie pre nás.

Určite ste počuli o galaktickej federácii a rovnako ste aj čítali rôzne ich správy. Dostal som povolenie napísať týchto pár viet pre nás. Odpovede pre rozum.

Milovaní, pomáhať ľudstvu a zároveň dodržať slobodnú vôľu človeka je veľmi ťažká úloha. Práve preto niektorí z nás sa rozhodli pred časom sa inkarnovať do ľudského tela, žiť ako vy. Takouto formou presne vieme čo zažívate, čo sa deje na vašej prenádhernej planéte. Naši spolupracovníci hľadajú vždy láskyplnú možnosť spolupráce, pomôcť vám. Rovnako dokážeme vás varovať dopredu ak svetlo je ohrozené. Presne toto sa odohralo aj teraz v USA pri voľbách. Všímajte si prosím že čo sa to deje aj u vás. Obyčajní ľudia sú rozdelení na dva tábory. S úsmevom teraz hovoríme, zodpovední a vy nezodpovední. Pravdovravní a luhári. Pravda je hlavne v tom, že už aj slepí vidia, že kde je pravda a svetlo. A to je ešte len začiatok. Pripravte sa na nový začiatok, kedy nie len masky budú padať, ale aj hradby tmy. Svieťte maximálne, a všade kam môžete ukotvujte stĺpy svetla. Aby sa tma nemohla schovať ani do tieňa.

S láskou pre nás Ján Shogun Bálint

Pre www.gaia2010.sk uverejnil Ján Shogun Bálint. Táto správa môže byť ďalej šírená v neskrátenej, neupravenej podobe a len pre nekomerčné účely, pokiaľ bude pripojená celá táto poznámka aj s aktívnymi odkazmi. Ďakujem za pochopenie.

Zdieľajte článok

Share on facebook
Share on twitter

Stáva sa to aj Vám?​ Potrebujete poradiť?

Môžete sa objednať na poradenstvo, konzultáciu.