Odkaz od strážneho anjela

Milovaní. V prítomnosti času a priestoru vás objímam láskou. Neustále váš priestor mení svoju frekvenciu. Uvedomte si, že aj teraz za tú sekundu kým ste prečítali tieto slová, sa všetko zmenilo.

Prihováram sa k vám ako priateľ, bytosť svetla. Poznáme sa predsa už od pradávnych časov, odkedy pravidelne prichádzate na túto planétu učiť sa nové, staronové emócie. (Janko píše: chcel som písať veci ale ma zastavil, že mám písať emócie). Áno emócie, nakoľko všetko prežívate emocionálne. Na každý obraz života a všetkého čo vidíme, slovo, myšlienku, reagujete emocionálne. Nakoľko emócie sa tvoria v prítomnosti, je veľmi potrebné aby ste si ich veľmi dobre všímali. Prečo? Už viete, že v prítomnosti sa tvorí aj vaša budúcnosť. Aby ste nemali strachy, že čo si pritiahnete zas, vaša prítomná kontrola a správna láskyplná reakcia, poprípade uvedomenie si chyby a následná oprava cez lásku vám prináša obrovskú nádej žiť v láske s láskou.

Som, sme s vami neustále v každom prítomnom okamihu. Vidíme, vnímame všetko, čo sa deje vo vás, vaše reakcie. Uvedomujeme si vaše ťažké chvíle, ktoré ste si pritiahli väčšinou z minulosti. No nenadávajte na seba, na vašu minulosť a prestaňte hovoriť “čo už narobím”. Práve teraz v tomto okamihu môžeš všetko zmeniť. Postačí si uvedomiť svoju chybu, reakciu z minulosti aj keby si mal vtedy pravdu, všimni si, že akou emóciou si bojoval za svojou pravdu. A tak teraz to zmeň, odpustiť treba sebe a poďakovať sa za lekciu druhej strane a prestaň riešiť zas, že kto z vás mal pravdu. Pravda ako taká je aj tak úplne iná. Raz nato prídeš, netráp sa priateľu.

Pokiaľ cítiš teraz potrebu riešiť niečo, chceš moju pomoc, nájdi si čas dnes večer na nás. Biela horiaca sviečka úplne bude stačiť a vypni prosím mobil. Budeme len ty a ja. Apropo, všímaj si všetko, čo sa bude dnes diať v tvojej prítomnosti a večer sa teším na teba.

S láskou Ján Shogun Bálint a Strážny anjel

Pre www.gaia2010.sk uverejnil Ján Shogun Bálint. Táto správa môže byť ďalej šírená v neskrátenej, neupravenej podobe a len pre nekomerčné účely, pokiaľ bude pripojená celá táto poznámka aj s aktívnymi odkazmi. Ďakujem za pochopenie.

Zdieľajte článok

Share on facebook
Share on twitter

Máte pocit, že sa chcete opýtať, konzultovať, potrebujete poradiť?

Môžete sa objednať na poradenstvo, konzultáciu.