Odkaz od Márie Magdalény

Už pár dní som cítil volanie Márie Magdalény. A tak dnes som sa vybral do Mariánky. Bolo to volanie srdca. Až teraz cítim, že čo mám písať.

“Milovaní. Som Mária Magdaléna. Mám pre vás odkaz, správu. Sme s vami aj keď nás (duchovný vesmír) nevidíte. Momentálne prechádzate veľkým bojom, vojnou. Všetky tmavé entity sú zahnané do kúta, a už nevedia ako utiecť. Vydržte ešte. Už to nebude dlho trvať. Skutočná pravda je odhalená, a vy milovaní už ju poznáte.
Svetlo bytia je stále silnejšie. Niektorí z vás cítite z toho chaos v sebe. Napríklad, možno budete cítiť v sebe neistotu, odchod životnej energie, zoslabnutie bytia. Sú to vaše neistoty ega. Chýba vám vtedy sebadôvera v Boha Otca. Aj keď teraz niektorí sa rozčuľujete že to nie je pravda. Ale veď skutočná dôvera neprichádza cez očakávanie istoty od Boha. Všetko je proces, a tak dôveruje procesu prosím.
A pochopte, nikto z nás nemôže tak skákať, ako si to vy predstavujete. Aké je Božské svetlo, čo všetko prináša do vášho bytia? Viete presne? Keď poviem, že je to bezpodmienečná láska, tak je potreba k tomu povedať, že nie je to to čo si predstavujete zatiaľ o nej. Veď vy si to predstavujete cez svoje už zažité skúsenosti. A tak učíte sa nové veci.
Máme akurát z vás radosť, že väčšina z vás stále pracuje na sebe, a s láskou, dôverou prijímate všetko to nové vo vašom bytí. Je to krása, nakoľko stále ste viac prepojení s nami a tak rastie aj vaša svetelná dôvera.
Milovaní, prosím dôverujte naďalej procesu.

S láskou Mária Magdaléna”

Správu prevzal Ján Shogun Bálint

Pre www.gaia2010.sk uverejnil Ján Shogun Bálint. Táto správa môže byť ďalej šírená v neskrátenej, neupravenej podobe a len pre nekomerčné účely, pokiaľ bude pripojená celá táto poznámka aj s aktívnymi odkazmi. Ďakujem za pochopenie.

Zdieľajte článok

Share on facebook
Share on twitter

Máte pocit, že sa chcete opýtať, konzultovať, potrebujete poradiť?

Môžete sa objednať na poradenstvo, konzultáciu.