Nočná správa.

 

Ja že už pôjdem spať konečne, no nemôžem. Teraz, teraz mám písať. Teraz mi prichádzajú správy a ráno by to už bolo inak. Takže idem na to.

Milovaní, ani sa nebudem pýtať, že ako sa cítite. Poslednú dobu prichádzajúce energie nám prinášajú neoceniteľné dobroty. Nedá sa to ani opísať. Prečo? Lebo každý z nás to zachytáva podľa toho ako je oslobodení od súčasnej pandémie strachu.

Osobne som cítil posledné dni potrebu sa zastaviť. Vypnúť úplne rozum a byť len pozorovateľom všetkého. Ako vonkajšieho diania vo svete, doma a v sebe. Je to úžasný vnútorný pocit rovnováhy.

Rovnako si všímam rast. duchovného spektra svetla. Je prekalibrované, zosilnené. Neviem ako vy, ale ja svoju siedmu čakru vnímam plne aktivovanú s takou silou, ako by som mal na hlave helmu. Šiesta čakra prijíma informácie akoby server. Neviem, či to správne píšem, pokúšam sa to len opísať.
Piata čakra dodáva nejakú novú formu komunikácie. Inakšie komunikujem akoby aj sám so sebou.

O štvrtej už ani nehovoriac. Keď rozprávam o láske, svetle nedá sa to opísať. Je to nové poznanie. Akoby silnejšie nové prepojenie s dušou a vyšším Ja.

Rovnako inak cítim svoje telo. Ako keby aj bunky sa prekalibrovali či deje sa to ešte stále. Nebudem to opisovať, že ako to cítim len preto, aby som vás neprogramoval.

Mám potrebu sa neustále oslobodzovať aj od najmenších psychických zbytočností. Ako keby som bol naladený len na pozorovanie, byť nad vecou.

Prišlo mi napríklad že svetlo tak veľmi sa zosilňuje, že pokiaľ prakticky pracujeme na sebe, tak volanie tmy je akoby echo efekt pre nás. Vlastne ako ozvena ktorá slabne pomerne rýchlo. Samozrejme to záleží len na nás.

Niektorí z vás možno aj vizuálne to vnímate ako sa tma mení na tieň. V hudbe chceme počuť viac jemnú, božskú harmóniu zvuku. Dúfam, že ma dokážete chápať. Jednoducho povedané, keď si len sadnete k potoku, tak žblnkot vody inak budete počuť ako včera, šum lesa, hlas prírody je iný. Stromy, kvety, bylinky začali spievať novú pieseň. Majú novú vibráciu. Bylinkárky to určite cítia a vedia porovnať. Aj zem, pôda má svoju novú frekvenciu ako aj vzduch, voda, celá planéta.

Milovaní, dýchajme zhlboka. Dýchajme do seba všetku tú krásu novoty. Samotné vône majú nové, silnejšie účinky u kvetov. Ale to isté platí aj u listov.

Je to len na nás jednotlivcoch, či sa prepneme na tento mód, alebo sa chceme vrátiť do starého.

Každý z nás má slobodný výber, či sa chce naladiť na to nové, alebo chce to staré. Neexistuje, skúsim a uvidím. Toto robí len rozum a práve preto to ani nebude fungovať.

Prečo? No, toto je len začiatok. Začiatok novoty ale aj konca. Buď verím procesu a prijímam ho alebo nie. Je to len na nás.

Vyberte si to, čo chcete. To aj dostanete. Vlastne ešte presnejšie povedané, nie je podstatné čo povieš, ale čo vyžiariš, vyžaruješ zo seba. Viete ako fungujú najčastejšie ľudia, jedno povie a druhé myslí. Preto majú potom chaos v sebe vo svojom živote.

Milovaní, súčasné energie sú ako zlatý prach novoty. Obsahujú to v sebe, čo potrebujeme. Záleží to len na každom jednotlivcovi, či to do seba chce nadýchnuť vedome alebo nie. Skúšať je to zbytočné. Tak to nebude fungovať.

A to je momentálne koniec.

S láskou pre nás

???????????????????? Ján Shogun ????????????????????

Pre www.gaia2010.sk uverejnil Ján Shogun Bálint. Táto správa môže byť ďalej šírená v neskrátenej, neupravenej podobe a len pre nekomerčné účely, pokiaľ bude pripojená celá táto poznámka aj s aktívnymi odkazmi. Ďakujem za pochopenie.

Zdieľajte článok

Share on facebook
Share on twitter

Stáva sa to aj Vám?​ Potrebujete poradiť?

Môžete sa objednať na poradenstvo, konzultáciu.