Náhľad na december 2020.

 

Prichádza posledný mesiac terajšieho roku. Máme poslednú šancu dokončiť veci, ktoré sme neboli schopní uzavrieť. Nepýtajte sa ma prosím, že ktoré. Pokiaľ ste úprimný k sebe, tak presne viete, o čo sa jedná u vás. S láskou vám len chcem pripomenúť, aby ste si urobili z nadhľadu inventúru, nacíťte, čo vás najviac bolí, trápi, a rozhodnite sa, čo a ako ďalej. Najviac potrebujeme, aby sme rozum a srdce mali v rovnováhe. Rozum pomôže konať, a srdce poradí, že v čom máme konať. Rozhodujte sa v láske a pevne, aby ste sa potom na seba nehnevali, nevyčítali si. Veľmi potrebujeme silné láskyplné rozhodnutia, aby sme vydržali budúcoročné skúšky. Onedlho aj o nich budem písať.

Verím milovaní, že ste pochopili na čom máme teraz pevne pracovať. Prosím, ukončime všetko potrebné v decembri, naberme si silu plnej lásky a svetla na rok 2021.

S láskou Ján Shogun Bálint

Pre www.gaia2010.sk uverejnil Ján Shogun Bálint. Táto správa môže byť ďalej šírená v neskrátenej, neupravenej podobe a len pre nekomerčné účely, pokiaľ bude pripojená celá táto poznámka aj s aktívnymi odkazmi. Ďakujem za pochopenie.

Zdieľajte článok

Share on facebook
Share on twitter

Máte pocit, že sa chcete opýtať, kozultovať, potrebujete poradiť?

Môžete sa objednať na poradenstvo, konzultáciu.