Náhľad do budúcich dní – Október 2020

Náhľad do budúcich dní – Október 2020

Máme tu jeseň. Čas, kedy sa úroda ukladá do svojich priestorov, aby nám v budúcnosti dodala istotu, jedlo, vitamíny, atď. Aké informácie mi prišli k tomuto náhľadu?

Pokiaľ cítite, dokážete nacítiť energie, budeme môcť vnímať veľmi silné vibrácie, pomoc pre ľudstvo od bytostí, ako je napríklad archanjel Michael, slovanský boh Perún, kráľ Poseidón a ďalší. Momentálne to dosť vrie v prítomnosti bytia národov. Je to ako predpríprava na budúce zmeny. Parazitické bytosti, budú vylúčené z našej prítomnosti. Ak to tak cítite, prosím začnite čistiť svoje telá od parazitov. Nečakajte s tým na jar. My, v našej škole „B e zmena“ budeme čistiť svoje energetické telá od energetických parazitov, plazmových implantátov atď., aby naše vedomie bolo prepojené s nami. Práve toto naše telá potrebujú.

Október nás vyzýva, aby sme si našli čas na seba, našli čas na konanie, zmenu. Možno ste si všimli, že sa začína meniť aj kolektívne vedomie ľudstva. To je veľmi dobrá správa.

Jeseň je farebná a to nám pripomína, aby sme sa aj my obliekali farebne. Farby nám dodávajú silu. Nech to nie je len módny doplnok. Ak si vedome oblečieme odev v určitej farbe, okrem čiernej prosím, tak dodávame sebe silu tej, či onej vibrácie. Odporúčam počúvať vysokovibračnú hudbu. Zvuk, taktiež dokáže prechádzať nie len cez telo, ale aj cez auru.  Teraz cez jeseň sa potrebujeme o seba starať, čo nám dodá silu na zimu.

Ako vidíte, jeseň, Október nás vyzýva, k činom pre sebe.

Rovnako môžete požiadať o pomoc, svetelných bojovníkov ak to tak budete cítiť, keď sa budete očisťovať.

Zatiaľ mám odovzdať tieto informácie ale ako ma už poznáte, aktuálne vždy vám s láskou odovzdám to čo mi príde.

S láskou

Ján Shogun Bálint

Pre www.gaia2010.sk uverejnil Ján Shogun Bálint. Táto správa môže byť ďalej šírená v neskrátenej, neupravenej podobe a len pre nekomerčné účely, pokiaľ bude pripojená celá táto poznámka aj s aktívnymi odkazmi. Ďakujem za pochopenie.

Zdieľajte článok

Share on facebook
Share on twitter

Máte pocit, že sa chcete opýtať, konzultovať, potrebujete poradiť?

Môžete sa objednať na poradenstvo, konzultáciu.