Náhľad do budúcich dní – Október 2020 (voľné pokračovanie)

Náhľad do budúcich dní – Október 2020 (voľné pokračovanie)

Ako som vám sľúbil, pokiaľ mi prídu nejaké informácie, budem to zdieľať s vami a tak svoje slovo dodržiavam.

Tak ako jesenný burčiak pracuje a búri sa pokiaľ je „zaštupľovaný“, podobné energie sa začali búriť aj medzi ľuďmi. Jedno je isté, tak ako sa čistí burčiak, aby nakoniec vzniklo kvalitné mladé víno, niečo podobné sa deje aj medzi ľuďmi. Cítia potrebu vyčistiť svoje bytie od tmy, nekalosti, všetkého nepotrebného, nečistého a tak sa ľudia začínajú fungovať ako ten burčiak. Ak sa pozriete na tento jesenný mok, ako je veľmi zakalený a ako sa čistí, rovnako sa zobúdzajú a začínajú s čistením tí, ktorí doteraz spali. Sú medzi nimi aj jednotlivci, ktorí sú už zobudení a ich úlohou je, aby do tohto procesu vnášali slnko, svetlo.

Osobne necítim, potrebu sa k ním pridávať, nakoľko môj životný plán mi ukazuje iný smer. Za to im môžem posielať svetlo. A to je aj úlohou všetkých, ktorí cítia potrebu pracovať intenzívne so svetlom v tejto dobe. Posielajme svetlo všetkým novo zobudeným na námestiach, všetkým ktorí sa neboja tvoriť vlastné videa, aj keď im ich fb maže. Smerujme naše svetlo tam, kde sú ochotní prijať túto pomoc, aby sa vibračne mohli dostať vyššie. Aspoň takouto formou potrebujú vedieť, že sú ďalší, ktorí im takouto formou pomáhajú, myslia na nich. Nech sa všetko deje pre naše najvyššie dobro.

Volajme na pomoc, archanjelov a ďalšie duchovné bytosti, nech svetlo zvíťazí nad tmou. A som presvedčený, že je to len otázka času a tak vyzývam všetkých pracovníkov svetla, prosím ich, ak to tak cítite, aktivujte na maximum svoje svetlo a presvetľujte nových zobudených, aby zvládli s láskou svoje úlohy.

S láskou

Ján Shogun Bálint

Pre www.gaia2010.sk uverejnil Ján Shogun Bálint. Táto správa môže byť ďalej šírená v neskrátenej, neupravenej podobe a len pre nekomerčné účely, pokiaľ bude pripojená celá táto poznámka aj s aktívnymi odkazmi. Ďakujem za pochopenie.

Zdieľajte článok

Share on facebook
Share on twitter

Máte pocit, že sa chcete opýtať, konzultovať, potrebujete poradiť?

Môžete sa objednať na poradenstvo, konzultáciu.