Momentálne sa ukazujú všetky masky temnoty, vidno ich všade.

S veľkým hlbokým nádychom sa púšťam do písania. Dávam si pozor, aby to neznelo ako poučovanie. Ale faktom je, že každý jedinec momentálne verejne ukazuje svoje masky. A to vôbec nemyslím na rúška. Falošný program temnoty s názvom buď zodpovedný občan, najviac oslovil jedincov, ktorí si neveria a pridal im umelú zodpovednosť. Vidno dva tábory. Pomerne veľa ich je, ktorí svoju zodpovednosť pocítili tak, že sa zobudili a odhadzujú svoje masky. A ďalší naopak, nasadzujú si ďalšie a ďalšie, ktoré im temnota ponúka v mene zodpovedného občana.

Milovaní, vidíme aj to, že čo sa deje za veľkou mlákou. Mŕtvi sa zobudili. Prečo? Temnota podlo potrebuje prevziať moc, no vedia že hrajú hru vabank. Buď alebo. Aj tam sa ukázali všetky možné masky temnoty. Kúpené média umelo vytvárajú radosť z (ne)výhry, štátnici rovnako sa ukazujú, že kto a koho podporujú. Niektorí prezidenti ignorujú tzv. falošnú výhru a niektorí už dopredu blahoželali. Ja hovorím, svetlo si sadne do kresla prezidenta a nie tma. To aj vesmír vie, že by sme potom ako slobodné ľudstvo zanikli. Preto nás vesmír vyzýva, robte svetelné stĺpy. Čím viac ich bude o toľko viac svetla bude všade. Záleží to len na nás. Ako sa k tomu postavíme. Pracujeme prosím a nečakajme na druhých. Buďme zodpovední ku sebe, k našim rodinám, deťom, vnukom. Ak neviete ako ich robiť a naozaj ich chcete robiť, ozvite sa mi cez správy, naučím vás. Dám dátum a čas, stretneme sa v BA. Ako vám môžem ešte pomôcť?

S láskou pre nás všetkých Ján Shogun Bálint

Pre www.gaia2010.sk uverejnil Ján Shogun Bálint. Táto správa môže byť ďalej šírená v neskrátenej, neupravenej podobe a len pre nekomerčné účely, pokiaľ bude pripojená celá táto poznámka aj s aktívnymi odkazmi. Ďakujem za pochopenie.

Zdieľajte článok

Share on facebook
Share on twitter

Stáva sa to aj Vám?​ Potrebujete poradiť?

Môžete sa objednať na poradenstvo, konzultáciu.