Mária Magdaléna, svetlo lásky vo vás.

Posledné týždne v mene svetla, Kristovho vedomia, sa k nám prihovárajú Mária Magdaléna s Ježišom cez vaše srdcia, duše. Ako? Viacerí ste sa ma pýtali, že čo to znamená, že často zachytávate či vo snoch, alebo počas meditácie, alebo pri iných spirituálnych aktivitách, rôzne pocity, vnímania, či sny, obrazy, ktoré vás vedú do minulosti. Prečo?

Milovaní ukazujú sa vám veci, ktoré buď treba vyriešiť, doriešiť. Pozorne pozorujte svoj vnem, sen, atď. Niekedy môžete cítiť ako keby ste mali vtedy zníženú vibráciu. To len preto, že vtedy v minulosti ste mali tie vibrácie. Takže ukazuje sa vám niečo, čo máte tu a teraz riešiť.

U mňa sa ukázalo niečo iné. Bolo to niečo nádherné kde sa stretli naše duše s mojou už dávno nebohou priateľkou. Spojenie duší a svetelných našich tiel. Keď som si to opäť teraz uvedomil, prišla informácia, od Márie Magdalény.

Povedala: „To, čo si zažil vtedy, bolo to spojenie, aké som mala s Ježišom. Obaja ste boli pripravení na toto stretnutie. Dnes si už inde, a tak nehľadaj opätovné spojenie. Tvojou úlohou je, naplno sa spojiť s Kristovým vedomím. Nerieš, kde sa nachádza tvoja priateľka, jej cesta môže byť iná ako tvoja. Prepusti minulosť. Bol to dar pre vás dvoch vtedy. V súčasnosti môžeš, môžete dostávať nové dary. Veď ty to vieš. Obaja cítite to zvláštne silné prepojenie. Moja cesta, bola taká aká bola pripravená už na začiatku stretnutia s Ježišom s požehnaním Otca. Tvoja cesta je rovnako požehnaná ale iná. Informácie, ktoré ľudstvo má o mne, je príbeh nás dvoch a vy ľudia máte svoje vlastné príbehy. Každý z vás dostávate nové, svetelné príbehy, ktoré si máte uvedomiť, prežiť v láske s láskou, vo svetle so svetlom. Momentálne tvojou ale aj vašou úlohou je maximálne ako dokážete zosilniť vlastné svetelné telá, maximálne sa prepojiť s Kristovým vedomím.

Milovaní, to je môj odkaz dnes pre vás. S láskou pre vás Mária Magdaléna.“

S láskou pre vás prijal túto správu

Ján Shogun Bálint

Pre www.gaia2010.sk uverejnil Ján Shogun Bálint. Táto správa môže byť ďalej šírená v neskrátenej, neupravenej podobe a len pre nekomerčné účely, pokiaľ bude pripojená celá táto poznámka aj s aktívnymi odkazmi. Ďakujem za pochopenie.

Zdieľajte článok

Share on facebook
Share on twitter

Máte pocit, že sa chcete opýtať, konzultovať, potrebujete poradiť?

Môžete sa objednať na poradenstvo, konzultáciu.