Mária Magdaléna – pokračovanie 3

Mária Magdaléna – pokračovanie 2 – odkaz na predchádzajúci článok

“Janko bude dobré ešte doplniť, či upresniť, že prvá svetelná žena bola Lilith. Tak ako mňa nazvali prostitútkou, tak aj z nej cirkev urobila prostitútku, ktorá obcovala s démonmi. No nechajme minulosť, či Evu alebo Lilith. Podvedome všetci cítite v sebe svetelnú minulosť. Opäť cítite čistotu svetla. Všetko sa mení, väčšina z vás cítite potrebu zmeny, z ničoho nič často plačete, cítite v sebe nervozitu. Ale to sú posledné očisty. Nič zlého sa nedeje. Stále hlbšie dočisťujete posledné zvyšky. Ženy, cítite svoju vnútornú ženu, čarodejnicu, ale aj kráľovnú. Muži cítia vnútorného rytiera, kráľa, mága. Začínate cítiť vašu svetelnú silu. Niekedy zatiaľ niektorí nezvládajú tieto energie a boja sa ich, alebo sa hádajú kvôli nim. Chcú nasilu ich vybojovať. Ale čoskoro si zvyknete, pochopíte, zharmonizujte sa.”

Načo sa máme zamerať prosím momentálne Magdaléna?”

“Každému jedincovi niečo iné sa ukazuje. Podľa životného plánu. Napríklad ty Janko, cítiš potrebu nájsť svoju lásku. Cítiš určité duchovné potreby, ktoré sú spojené so vzťahom. Je to niečo ako ja som cítila v sebe že stretnem svoju životnú lásku. To bola určitá dohoda našich duší a u teba je príprava na vzostup. Hlavne pracujte na tom aby ste boli v harmónii. Každý z vás už viete čo k nej potrebujete. Netreba vám radiť. Hlavne prosím s láskou uvedomujte si  a prijímajte svoju energiu. Každým dňom sa zosilňuje. Záleží len na vás, či dokážete ju prijať alebo nie. Samozrejme k tomu sa pravidelne uzemňujte, ja radím sa spájať s Vyšším Ja. Nenechajte sa trápiť, keď niečomu nerozumiete. Berte to tak, že to nie je vaše.

S láskou pre vás Mária Magdaléna.”

S láskou som napísal
Ján Shogun Bálint

Pre www.gaia2010.sk uverejnil Ján Shogun Bálint. Táto správa môže byť ďalej šírená v neskrátenej, neupravenej podobe a len pre nekomerčné účely, pokiaľ bude pripojená celá táto poznámka aj s aktívnymi odkazmi. Ďakujem za pochopenie.

Zdieľajte článok

Share on facebook
Share on twitter

Máte pocit, že sa chcete opýtať, konzultovať, potrebujete poradiť?

Môžete sa objednať na poradenstvo, konzultáciu.