Mária Magdaléna – pokračovanie 2

Mária Magdaléna – pokračovanie 1 – odkaz na predchádzajúci článok

“Dnes mám jednu otázku. Ako to vlastne bolo s Adamom a Evou?”

“Janko, myslíš prvých ľudí? Pýtaš sa a nie si naladený zatiaľ. Veď to vieš. Múdri hovoria, že na začiatku bol Adam Kadmon prvotný človek. Áno, to si dobre povedal, skús to inak povedať. Prečo bol prvotný? Aké telo bolo, aj je dodnes?”

“Aha, predsa svetelné. Tak už viem. Svetelné telo muža a ženy. Tak je to. A tzv. pád človeka do dnešnej energetickej hustoty je zostup a teraz čakáme na vzostup?”

“Ako vidím, už sa chytáš. Involúcia, a teraz je evolúcia. Ježiš práve preto prišiel do tohto sveta. On spustil evolúciu. Odvtedy ľudstvo hľadalo postupne cestu domov. Vieš, som nesmierne rada, že posledné roky, ako rýchlo sa dostávate vyššie a vyššie vibračne. Pokiaľ, ak sa pozrieš nazad Janko vo svojom bytí v tomto živote, čo všetko si potreboval podľa poznania zmeniť?”

“Musím sa na chvíľu zamyslieť. Drahá Magdaléna, pokiaľ chcem byť úprimný, cítim, že ak by som niečo teraz povedal, tak zajtra to už nebude pravda. Všetko sa mení posledné roky podľa mňa. Učíme sa cez 3. oko vedieť, počuť, voňať, cítiť a hlavne všetko vnímať duchovne. Osobne nemôžem povedať intuitívne, nakoľko toto slovo vo mne vyvoláva niečo také, že všetko vie aj keď nič nevie. Ako keby toto slovo bolo už sprofamované. Napríklad niekto intuitívne lieči a dáme sa operovať intuitívnym chirurgom? Ale nech každý človek si to nazýva ako chce. Je to len moje vnímanie.”

“No Janko, ty si ma potešil teraz, správne cítiš, no netrváš na tom. A to je bezpodmienečná láska taktiež.”

“Drahá Magdaléna, tak toto som nevedel, ale s láskou prijímam toto nové poznanie pre mňa. Ďakujem”

A to bude všetko na dnes.

 

S láskou pre nás
Ján Shogun Bálint

Pre www.gaia2010.sk uverejnil Ján Shogun Bálint. Táto správa môže byť ďalej šírená v neskrátenej, neupravenej podobe a len pre nekomerčné účely, pokiaľ bude pripojená celá táto poznámka aj s aktívnymi odkazmi. Ďakujem za pochopenie.

Zdieľajte článok

Share on facebook
Share on twitter

Máte pocit, že sa chcete opýtať, konzultovať, potrebujete poradiť?

Môžete sa objednať na poradenstvo, konzultáciu.