Mária Magdaléna – pokračovanie 1

Mária Magdaléna – odkaz na predchádzajúci článok

Energia muža je rovnaká ako energia ženy. Majú rovnakú životnú energiu. Čo sa týka milovania, sexuálna energia patrí k hadej sile. Myslíš si, pýta sa Magdaléna, táto sila je energiou lásky alebo hormonálnou energiou? Daj si na to sám odpoveď.

Láska, prechádza srdcom, dušou. Preto vždy postačí jemný dotyk, pozrieš sa jej do očí a cítiš to prepojenie. Nepotrebuješ na to fyzické vzrušenie. Preto aj mne stačilo, keď som uvidela Ježiša vtedy prvýkrát, naše očné spojenie. A vedela som, že je to on. Naše srdcia plné lásky čakali na seba. Hovoríš, že máš v sebe veľa lásky? Ja ti verím. A čo ďalej, čo chceš robiť, na čo čakáš? Magdaléna, ja neviem. Čakám asi na to prepojenie duší. Pochopil som, že sexom dokazovať lásku nepotrebujem. Cítim skôr potrebu objatia. Veľa mi dáva vôňa duše. Podľa mňa ak patríme k sebe, samotná vôňa duše je viac ako feromón. Tá vôňa spája, alebo ak si nevoniame, naše vibrácie nás rozdeľujú. Dobre hovorím?

Ako vidím, pochopil si to už. Samotný bozk ihneď na začiatku ukáže, či vaše ústa patria k sebe alebo nie. Presnejšie povedané, je to vtedy dych života. Partneri si vtedy do tohto dychu samovoľne dávajú svoje energie, čo je vôňa. A buď si voňajú alebo nie. To im ukáže, či patria k sebe alebo nie. Potom prichádza objatie, dotyk, kde cítiš rast lásky v srdci. Samozrejme, niekto vtedy cíti vzrušenie, rast hormónov. Vtedy sa vypína duša a zapína sa kundaliny. To už poznáš zo života.

Na dnes to Janko hádam stačí.

Ďakujem ti Mária Magdaléna z celého srdca.

S láskou napísal pre vás Ján Shogun Bálint

Pre www.gaia2010.sk uverejnil Ján Shogun Bálint. Táto správa môže byť ďalej šírená v neskrátenej, neupravenej podobe a len pre nekomerčné účely, pokiaľ bude pripojená celá táto poznámka aj s aktívnymi odkazmi. Ďakujem za pochopenie.

Zdieľajte článok

Share on facebook
Share on twitter

Máte pocit, že sa chcete opýtať, konzultovať, potrebujete poradiť?

Môžete sa objednať na poradenstvo, konzultáciu.