Kristové svetlo 21.12.2020

Tak, toto prekvapilo aj mňa milovaní. Nádherný názov článku. Zrazu názov, píš, a otvorila sa brána informácií. A tak sa púšťam do písania. Prosím, len o jedno. Neviem ešte čo budem písať, len prosím nevytvárajte žiadne očakávania. Nie preto to píšem. Podľa mňa, ešte je dátum ďaleko, ale ak to prišlo, to znamená pre mňa, že vesmír vie, že prečo to mám písať teraz.

Viem, pre numerológov je to číslo 1, čo znamená nový začiatok. Pre astrológov, cítim zvláštne konjukcie planét. Ja sa v tom nevyznám, takže som v tomto smere ticho.

Čo mám písať ja?

Každý rok sú v dňoch od 21 do 23 decembra 3 dni tmy. Tento rok sa Kristovo svetlo (vedomie) objaví ako na nebi, tak aj na zemi 21.12.2020. Svojou silou presvetlí aj tie symbolické 3 dni tmy, začne nový život vo svetle. Preto tma šalie teraz, oni to už vedia a nemajú kam utiecť. Nový začiatok bude platiť hlavne pre tých, ktorý dokážu Jeho svetlo prijať, ukotviť v sebe. Ako vždy aj teraz bude o slobodnej vôle každého jedinca, aj keď ani Ježiš nerobí rozdiely medzi nami. Všetko bude len na nás. Priatelia veľmi sa teším, a hlavne prosím čítajte so srdcom aj medzi riadkami, naciťujte už teraz prichádzajúce svetlo lásky, slobody.

An’anasha, ďakujem s pokorou a láskou.
Ján Shogun Bálint

Pre www.gaia2010.sk uverejnil Ján Shogun Bálint. Táto správa môže byť ďalej šírená v neskrátenej, neupravenej podobe a len pre nekomerčné účely, pokiaľ bude pripojená celá táto poznámka aj s aktívnymi odkazmi. Ďakujem za pochopenie.

Zdieľajte článok

Share on facebook
Share on twitter

Stáva sa to aj Vám?​ Potrebujete poradiť?

Môžete sa objednať na poradenstvo, konzultáciu.