Komunikácia nie je len o rozprávaní, ale aj o ochote vypočutia…

Správa pre nás tu a teraz.

Komunikácia nie je len o rozprávaní, ale aj o ochote vypočutia, zamyslenia sa nad vypočutou myšlienkou, názorom atď. Pravdivý názor často zasiahne ego a tak sa nedokážete zamyslieť o čom vlastne hovorí ten človek, no zaútočíte pre istotu, aby ste sa ubránili.  Myslíte si, že by skutočná láska takto konala? Láska chce cítiť predsa v srdci a taktiež chápať v srdci a konať cez srdce.

Láska neuráža druhého, naopak miluje. Ak tam nie je láska, tak aj vtedy sa dá dohodnúť s láskou a nájsť riešenie. Akurát nikdy nezneužívajte situáciu. Možno dnes to vyzerá v prospech vás, no zajtra to môže už byť úplne naopak. Dohoda je o tom, aby obe strany nie len dávali ale aj prijímali. Pri dohode sa držte toho, na čom ste sa dohodli a nie na tom čo si myslíte, očakávate a pod.

Komunikácia má dávať podporu, prinášať silu lásky. Ak to tam nie je tak je to chyba oboch. Nikdy to nie je chyba len jednej strany.

Komunikácia je aj mlčanie, hluchota. Nie je to rezignácia. Duša už odmieta vysvetľovať, míňať svoju energiu do prázdna.

Milovaní, toto posolstvo vám prinášajú vaši strážni anjeli. Otváranie sa očí, uší je niekedy bolestivé. Práve teraz, kedy svetlo, láska prichádza intenzívnejšie na pomoc, niektorí z vás nie ste ochotní túto pomoc prijať a radšej pokračujete vo vyšliapaných koľajách. Myslíte si, že utečiete pred sebou, vašou karmou, dohodou, srdcom?

Úprimnou komunikáciou, komunikáciou cez srdce sa otvárajú dvere, brány do láskyplného budúcna.

Milujeme vás a želáme vám aby ste prijali dar nebies i komunikácii medzi vami a so sebou, s nami, Bohom, Bohyňou.

 

S láskou pre nás

Ján Shogun Bálint

Pre www.gaia2010.sk uverejnil Ján Shogun Bálint. Táto správa môže byť ďalej šírená v neskrátenej, neupravenej podobe a len pre nekomerčné účely, pokiaľ bude pripojená celá táto poznámka aj s aktívnymi odkazmi. Ďakujem za pochopenie.

Zdieľajte článok

Share on facebook
Share on twitter

Máte pocit, že sa chcete opýtať, kozultovať, potrebujete poradiť?

Môžete sa objednať na poradenstvo, konzultáciu.