Kolektívne vedomie ľudstva. Čo a ako zmeniť?

Prišla doba, kedy si začíname uvedomovať nové poznanie. Pár dní dozadu som zverejnil článok “Aktuálne prichádzajúce zmeny, pomoc vesmíru pre ľudstvo“. Ešte som nevedel čo všetko to spustí vo mne. Dnes píšem ďalej, je to ako voľné pokračovanie článku. Mám písať o kolektívnom vedomí ľudstva. Pripomína mi to časy, keď karmu sme brali ako trest, nemožné sa z nej dostať kým ju nepochopím, neodpracujem a atď. V minulom článku som písal o novej frekvencii, ktorá nám prináša niečo nové, zatiaľ nepoznané. To čo budem písať ďalej, je aj pre mňa novota. Úplne inak som vnímal kolektívne vedomie ľudstva do dneška. Zrazu vnímam novú možnosť. Tak poďme na to.

Kolektívne vedomie je veľmi silné energetické pole, ktoré je tvorené hlavne zo strachov, myšlienok ľudstva. Aj keď pracovníci svetla pracujú na tom, aby tam bola láska, väčšina ľudstva napríklad aj teraz, žije v strachu pred pandémiou. A tak toto pole kŕmia strachom. Vidieť to na uliciach. Koľko strachov je za rúškami. Tu končím, nemám záujem dotovať túto energiu. Viem, sú skupiny a stále je ich viac, ktoré prestali dotovať strach a pridávajú nádej, svetlo.
Niektorí ale urobili niečo iné. Čo? Nevedomky, vystúpili z kolektívneho vedomia. Ako? Jednoducho. Bolo to nevedomé rozhodnutie, keď prijali dostatočné množstvo svetla a rozhodli sa vystúpiť zo systému. Tento krok im umožnil opustiť aj kolektívne vedomie. Urobili len to, že prebrali na seba zodpovednosť tvoriť vlastné bytie bez strachu. Samozrejme sú medzi nami jedinci, ktorí sú v systéme, kde sa naučili systém využívať vo svoj prospech ale zároveň čiastočne svoje bytie riešia aj bez systému. A u tých vnímam tak isto, že kolektívne vedomie nemá na nich dosah. Majú zdravý odstup od tohto energetického poľa. Cítia sa bezpečne, sú v bezpečí, nakoľko sú mimo kolektívneho myslenia.

Ako to cítite vy milovaní priatelia? Osobne ja necítim strach, je o mňa postarané cez vesmír, som šťastný. Ale až teraz som pochopil, že prečo. Nemá na mňa dosah kolektívne vedomie ľudstva. Som len pozorovateľom, nakoľko je toto pole aj okolo mňa a pozorujem okolo idúcich, žijúcich. No ja žijem svoj svetelný život.

Pokiaľ by ste mali záujem o seminár ako to dosiahnuť, napíšte mi cez messenger. Zaevidujem vás a dám vám vedieť, kedy sa seminár uskutoční v Bratislave.

S láskou
Ján Shogun Bálint

Pre www.gaia2010.sk uverejnil Ján Shogun Bálint. Táto správa môže byť ďalej šírená v neskrátenej, neupravenej podobe a len pre nekomerčné účely, pokiaľ bude pripojená celá táto poznámka aj s aktívnymi odkazmi. Ďakujem za pochopenie.

Zdieľajte článok

Share on facebook
Share on twitter

Máte pocit, že sa chcete opýtať, konzultovať, potrebujete poradiť?

Môžete sa objednať na poradenstvo, konzultáciu.