Ja a solárny záblesk, na čo sa mám zamerať?

© www.Gaia2010.sk

 

Milujem moju prítomnosť keď zrazu cítim, že mám písať. Faktom je, že v tom momente vôbec neviem čo to bude ale teraz už viem, že to má byť o solárnom záblesku.
Pokiaľ si myslíte, že viem dátum, tak vás sklamem. Viem len s istotou, že sa toho dožijem. Vnímam tak rok 2022 ale nemusí to byť presné. Táto udalosť bude spustená vtedy, keď sa najprv udejú určité veci na našej planéte. Budú to veci, ktoré budeme vidieť na vlastné oči, počuť na vlastné uši, naplno zažijeme.
Nie je podstatné vedieť dopredu čo to bude, lebo to jednoducho zrazu bude a vtedy pochopíme, že čoskoro príde aj tá očakávaná udalosť.
Čo je podstatné potom?
Uvedomiť si kde som tu a teraz, uvedomiť si, čo všetko potrebujem zmeniť v sebe, koľko strachov, ilúzií mám v sebe, či ma srdce alebo rozum vedie, koľko lásky mám v sebe, či som ochotný sa meniť, transformovať sa. Môžem tu písať ako podľa toho žijem a snažím sa meniť aby som sa niekomu zapáčil. Každý z nás to máme robiť za seba! Prosím, nie za deti, nie za rodinu. Za seba! Jedine byť vzorom pre druhých je to, čo môžeme dať ostatným. Všetci sme zodpovední len za seba.
Prečo som to mal napísať? Keď uvidíme na vlastné oči to čo som vyššie opísal, bude už neskoro myslieť si, že to stihneme. Viem, že teraz by určite niekto napísal do komentárov, že poslední budú prví a opačne. Tento komentár by mohol napísať len človek bez vedomosti. Prosím neberte to tak, že súdim.
Pochopte, všetko je v aure, v akáši o nás napísané. Tak ako krvný rozbor dodá veľa informácií o jedincovi, tak aura dodá naozaj kompletne všetko o čom ani nemáme poňatie.
Ja síce môžem miliónkrát mantrovať “Ja som svetlo, Ja som láska”, pokiaľ sú to len slová ega a nie srdca, tak neviem.
Práve preto solárny záblesk bude mať v sebe presný program a bude hlavne skenovať našu auru a podľa toho na nás bude pôsobiť.
Teraz ešte máme čas sa meniť. Máme čas na sebe pracovať.
Milovaní, prosím buďte k sebe úprimní, láskyplní a prijímajte všetky transformačné ponuky cez vaše duše.
S láskou pre nás
????❤????  Ján Shogun Bálint ????❤????

Pre www.gaia2010.sk uverejnil Ján Shogun Bálint. Táto správa môže byť ďalej šírená v neskrátenej, neupravenej podobe a len pre nekomerčné účely, pokiaľ bude pripojená celá táto poznámka aj s aktívnymi odkazmi. Ďakujem za pochopenie.

Zdieľajte článok

Share on facebook
Share on twitter

Máte pocit, že sa chcete opýtať, konzultovať, potrebujete poradiť?

Môžete sa objednať na poradenstvo, konzultáciu.