Informácie k 11.11.2020 od strážcov svetla.

Milovaní, zrazu som dnes ráno pocítil potrebu napísať niečo k 11.11. Dal som si otázku, čo mám písať? Odpoveďou bolo, požiadaj strážcov svetla. A tak píšem správy ktoré som dostal. Ozvali sa mi 3 ženy bohyne, čo nám tiež niečo UKAZUJE.

 

LADY VENUŠA:

Milovaní ľudia planéty Zem, Gaia.. Dostali ste sa do bodu, kedy každý z vás by sa mal slobodne rozhodnúť podľa srdiečka, ktorým smerom sa vydáte. 11.11. sa pre vás otvorí brána uvedomenia pre vás najpotrebnejších rozhodnutí. Bude to o porozumení a zdieľaní. Tak, ako sa postupne odhaľuje pravda lásky, rovnako sa odhalujete aj vy, jednotlivci. Všetko bude len o vás. Buď si vyberiete hlboké vnemi, ktoré k vám budú vyslané, alebo naďalej budete počúvať ego, rozum, istotu rozumu.

Veď už viete, že to, čo sa momentálne vo vašom svete deje, je najväčšia lekcia, aká tu bola. Práve preto radím vám s láskou, počúvajte svoju dušu. Prosím, nebojte sa budúcnosti. Dôverujte srdcu, procesu. Nemusíte všetko chápať, to potrebuje rozum. Chápete ma? Som s vami, tak ako aj ostatní strážcovia svetla.

S láskou LADY VENUŠA.

 

Mária Magdaléna:

Milovaní, som učiteľkou prebudenia. Deň čo deň neustále my všetci posielame vám naše svetlo aby ste mali dostatok síl. Prosím, počúvajte vaše srdiečka, volanie vašej duše. A všetko to, čo k vám prichádza, podeľte sa aj s ostatnými. Nebojte sa, že vás niekto nepochopí. Vtedy to neberte osobne, to len ten jednotlivec reaguje podľa svojho poznania, vibrácie. Nie každý bude vedieť pochopiť vašu správu, ale koľkým pomôžete? To je to podstatné. Prosím, nenechajte sa zastaviť. Kráčajte smelo v láske, nech vaše svetlo sa spája s nami ako aj vašimi blížnimi. 11.11. vám umožní, ak budete chcieť, aby sme sa silno prepojili, aby ste dostali pomoc odpovede na vaše otázky.

Milujeme vás

Stražkyňa svetla, Mária Magdaléna

 

LADY NADA:

Lásky moje milované. Prihováram sa k vám cez vaše milované srdiečka. Prekážky ktoré vníma váš rozum, nie sú prekážkami svetla, božskej lásky. S dôverou naciťuje všetko, čo k vám prichádza cez vaše srdiečka. 11.11 bude bránou božskej lásky. Dajte sa prosím do harmónie s naším svetlom. Žiadajte nás o svetlo, o objatie cez svetlo a lásku. Všetko to, čo sa deje na vašej planéte je to najlepšie, čo vás vedie ku svetlu a slobode. Ste skoro pred cieľom. Vydržte, dôveruje procesu.

S láskou LADY NADA.

 

JANKO Shogun:

Priatelia, vnímam, že mám povedať ešte pár slov. Som tu medzi vami, vidím všetko to čo vy, vidím aj tú faloš. Viem ale jedno. Všetko to, čo sa momentálne deje, nás všetkých odhaľuje, kde sme, kam ideme, kde robíme chyby a šancu, aby sme čo dokážeme napravili. Každému z nás sa ukazujú naše masky. Najväčšie masky máme v nás, nie na tvári. Akú rolu hráme, pre seba, pre druhých? To viete aj vy, aj ja. Máme ešte chvíľu šancu očistiť seba. Je to len na nás. Tak konajme, oslobodme sa.

Na záver, chcem sa poďakovať stražkyniam svetla za ich posolstvá. Teším sa na 11.11. prichádza pomoc, treba otvoriť naše srdiečka, aby sme dokázali prijať osobné správy pre nás.

S láskou

Ján Shogun Bálint

Pre www.gaia2010.sk uverejnil Ján Shogun Bálint. Táto správa môže byť ďalej šírená v neskrátenej, neupravenej podobe a len pre nekomerčné účely, pokiaľ bude pripojená celá táto poznámka aj s aktívnymi odkazmi. Ďakujem za pochopenie.

Zdieľajte článok

Share on facebook
Share on twitter

Stáva sa to aj Vám?​ Potrebujete poradiť?

Môžete sa objednať na poradenstvo, konzultáciu.