Informácia k aktuálnym energiám

Informácia k aktuálnym energiám.

Často píšeme o tom viacerí, že máme tu nové, vyššie vibračné energie. Tieto transformačné pomôcky, prichádzajú na pomoc každému z nás. Záleží to len na nás, aby sme ich, zachytili, prijali, ukotvili do seba. Momentálne energie nám prinášajú tú najväčšiu pomoc, aby naše svetelné telo, bytie, jednoducho celé naše Ja sa na všetkých úrovniach mohlo naladiť, transformovať, spojiť s nimi. Prosím, treba tieto energie vedome ukotviť v sebe. Potom zažijeme zázraky.

O akých energiách píšem? O Božej MILOSTI, DON’ ADAS. DON’ ADAS je tvorený energiou Otca, Matky, Syna Univerza. Je to kryštál milosti. Ak chceme očistu cez milosť, potrebujeme túto energiu prijať, ukotviť v sebe. Priatelia táto energia nám prináša energiu Božej milosti, odpustenia, pokory, vďačnosti. Svetlo vykúpenia. Cítite, čo všetko je za tým?

Ťažko sa mi o tom píše, nakoľko cítim niečo tak úžasné, čo nedokážem ani opísať. Stačí to naciťovať, odovzdať sa tomu naplno, nič neriešiť. Pripájam ku správe obraz svetelného kryštálu skutočnosti Energie Božej milosti, odpustenia, pokory, vďačnosti DON’ ADAS. Stačí keď sa naladíte na obraz s každým nádychom ho prijmete a pri nádychu vyslovíte zo srdca DON’ ADAS.

Prajem vám milovaní úspešné prijatie ukotvenie Božej milosti vo vašom bytí.
Viete, keď som sa naladil, cítil som obrovskú pomoc pred finále. Stále silnejšie cítim ten čas, ktorý sa odrátava, kráti sa (V noci sa mi prihovoril Boh otec a povedal (časť 2)). A práve preto nám je posielaná táto pomôcka. Milovaný Otec, Matka, Syn, ďakujem Vám, An’anasha.

S láskou pre nás
Ján Shogun Bálint

Pre www.gaia2010.sk uverejnil Ján Shogun Bálint. Táto správa môže byť ďalej šírená v neskrátenej, neupravenej podobe a len pre nekomerčné účely, pokiaľ bude pripojená celá táto poznámka aj s aktívnymi odkazmi. Ďakujem za pochopenie.

Zdieľajte článok

Share on facebook
Share on twitter

Máte pocit, že sa chcete opýtať, konzultovať, potrebujete poradiť?

Môžete sa objednať na poradenstvo, konzultáciu.