Fénix nám dáva novú šancu.

Milovaní, chcem napísať ešte ďalšie informácie ktoré vnímam teraz. Vôbec to nie je jednoduché. Tento proces je pre niektorých jednotlivcov. Nie je to pre všetkých. Máme byť pripravení. Máme byť pripravení cez srdce, a zabudnime na rozum! Dokonca dnes v noci som videl totem ktorý som tvoril.

Žiadny rozum. Len veriť srdcom. Zabudnite že ja chcem. Tento proces k nám prichádza len vtedy, keď sme pripravení. Nikto a nič za nás neurobí. Je to len na nás, a zbytočne sa pýtate, že ako to mám robiť. Aj mne sa to ukáže len vtedy, keď som pripravený. Aj ten totem bol vlastný, mal som ho rozobrať a poskladať po novom. Bolo x možností. Len som opäť mal cítiť v srdci tú skladačku, a taktiež vidieť tie možnosti. Práve takto nám ukazujú možnosti práce. Každý z nás dostávame výber možností nového tvorenia, a vôbec ma netrápi že čo znamená ten proces. Prosím, dôverujte procesu a nehľadajte vedomosť, istotu. Ja to v sebe cítim, nič nehľadám. Akonáhle strkáme do nášho života rozum, istotu, je to najväčšia brzda. Otec nám dáva rôzne lekcie, skúšky, a záleží to len na nás či sme ochotní to vidieť. A hlavne dôverujme procesu. Inak sa to nedá. Zlá tvorba je taká, čo vidieť v našom svete. Ďakujem za vašu pozornosť.

Onedlho budem pokračovať.

S láskou Ján Shogun Bálint

Pre www.gaia2010.sk uverejnil Ján Shogun Bálint. Táto správa môže byť ďalej šírená v neskrátenej, neupravenej podobe a len pre nekomerčné účely, pokiaľ bude pripojená celá táto poznámka aj s aktívnymi odkazmi. Ďakujem za pochopenie.

Zdieľajte článok

Share on facebook
Share on twitter

Máte pocit, že sa chcete opýtať, konzultovať, potrebujete poradiť?

Môžete sa objednať na poradenstvo, konzultáciu.