Energetický implantát

 

Skoré ráno 1.7.2020
Časť človeka je mŕtva. Tá časť je ovládaná upírom, ktorý z nej vysáva život, ktorého si pritiahneš a pustíš k sebe, do seba. Sloboda, oslobodenie je proces. Podlieha zá-Konom, zá-Kazom tvojho rozumu, tvojej logiky, tvojho ega. Konaj a Kaz. Nájdi v sebe anjela, otvor mrežu, vyleť vysoko. Tvor priestor.

Tento vnem ma prekvapil jedno skoré ráno pri prebúdzaní a bolo to pre mňa tak výnimočné a silné, že som bez váhania začal písať aby som si všetko zapamätal. Niekoľko týždňov, možno mesiacov, som napísaný text posúval v kalendári až v jeden deň prišiel “AHA” moment, kedy mi začal vnem dávať zmysel. Bolo mi od začiatku jasné, že moje podvedomie chce niečo naznačiť, čo sa ma bytostne týka, a ako by bolo básnikom, viac metafor už použiť nemohlo. Tak som začal dumať čo je čo, čo znamená čo, čo môže mať aký význam.

Jeden víkend sme sa zaoberali v škole “Bez mena” energetickými implantátmi. Teda nie implantátmi ako cudzími telesami v našom tele, ktorých účelom je nahradiť stratenú, nefungujúcu alebo nedostatočnú biologickú štruktúru (orgán, časť tela, alebo tkanivo) ale implantátmi na úrovni tela vo forme dohody, zmluvy, spínača, programu, poistky, strachu či bloku v kontexte vzorcov, ktoré nám bránia vo zvyšovaní našich vibrácií. A tak sa tento text vnemu teraz vynasnažím preložiť do reči rozumu.

Tieto slová vnímam tak, že energetický implantát doslovne paralyzuje určitú úroveň človeka. Aj keď hovoríme o energetickom implantáte, určite niektorí z vás už viete, že človek má niekoľko “úrovní tela” ako fyzickú, mentálnu, emocionálnu, energetickú, spirituálnu a viem ešte o jednej a to o éterickej úrovni tela. Domnievam sa, že energetická úroveň dokáže ovplyvňovať aj tie ostatné úrovne a teda metaforicky je “implantát” ako upír, ktorý presadzuje, lobuje za určité záujmy, ovplyvňuje nás. Prečo sa tento upír dostane do nášho priestoru, si vysvetľujem prostredníctvom aktuálnej vibračnej úrovne, na ktorej sa nachádzame. Jednoducho sami si ho pritiahneme, dovolíme mu usadiť sa v našom priestore, v nás. Je množstvo techník ako sa ho zbaviť, no jednoduché to nie je a ani nebude. Vnímam to ako boj srdca s rozumom, ktorý je ovládaný egom. Ako možno vyhrať taký boj? Nevzdávať sa, robiť chyby, nebáť sa, milovať seba, milovať život, tvoriť svoju budúcnosť v prítomnosti.

Pre vás napísal Peter Oravský

Pre www.gaia2010.sk uverejnil Ján Shogun Bálint. Táto správa môže byť ďalej šírená v neskrátenej, neupravenej podobe a len pre nekomerčné účely, pokiaľ bude pripojená celá táto poznámka aj s aktívnymi odkazmi. Ďakujem za pochopenie.

Zdieľajte článok

Share on facebook
Share on twitter

Máte pocit, že sa chcete opýtať, kozultovať, potrebujete poradiť?

Môžete sa objednať na poradenstvo, konzultáciu.