Dôležitá informácia

Milovaní pracovníci svetla, bytosti lásky v prítomnej inkarnácii na planéte Zem.

Odteraz naše bytie naberá novú existenciu. Celý deň som cítil obrovské zmeny ktoré sa spúšťali už včera v noci, no nechápal som, že o čo ide. V noci viackrát som sa prebudil. Myslel som, že asi budem písať, ale nič. Teraz je čas pokračovať v písaní. Nechávam sa viesť v písaní od samotnej Božskej Matky. Aby ste neboli v omyle, nejedná sa o Matku Máriu, ale priamo Boha – Matky. Odovzdávam priamo jej odkaz.

“Milované deti moje v inkarnácii na planéte Zem. S radosťou vám oznamujem, že odteraz prechádzate novou etapou transformácie. Môžete ju nazvať oslobodenie srdca od minulostí. Áno, nie len od terajšej, ale od celkovej. Či si muž alebo žena, odteraz prechádzaš na nové možné bytie v prepojení viacerých dimenzií. Je to len na tebe, či to prijímaš alebo nie. Je to tvoje slobodné rozhodnutie. Muži, synovia moji môžu cítiť v sebe novú silu rozhodnosti mužskej sily, mužskosti, silu tvorby diela, ktoré už teraz bude prepojené s budúcnosťou. Ženy, dcéry milované začnete vnímať a do svojho bytia vkladať všetko to najčistejšie čo zo ženy Ženu robí. Ty Žena sa stávaš Bohyňou, ak prijmeš budúce transformačné energie.

Deti moje, dovoľte svoju minulosť prepustiť nadobro. Nalaďte sa na novú prítomnosť. Táto prítomnosť vás prepojí priamo s nami. Bude to proces, kedy často pocítite potrebu vkročiť do veľkého neznáma pre rozum. Počúvajte neustále svoje duchovné srdce, dušu. Odporúčam využiť najbližší spln mesiaca na spoločný rituál. Robte ho cez srdce. Ja vás povediem. Pozvite svojich partnerov, partnerky, manželov, manželky. Spoločne sa pripravte a uskutočnite tento veľkolepý vstup do vášho spoločného bytia. Všímajte si všetky postupne prichádzajúce zmeny, výzvy, potrebné úkony, ktoré vás povedú do absolútne novej éry bytia skutočností. Odteraz ste oslobodený od všetkého nepotrebného a je to len na vás kam sa vyberiete.

Ja Matka ako aj Otec Boh vás voláme na cestu domov.
Milujeme vás.”

S láskou a úctou v pokore túto správu prijal
🙏❤️🙏Ján Shogun Bálint 🙏❤️🙏

Pre www.gaia2010.sk uverejnil Ján Shogun Bálint. Táto správa môže byť ďalej šírená v neskrátenej, neupravenej podobe a len pre nekomerčné účely, pokiaľ bude pripojená celá táto poznámka aj s aktívnymi odkazmi. Ďakujem za pochopenie.

Zdieľajte článok

Share on facebook
Share on twitter

Máte pocit, že sa chcete opýtať, konzultovať, potrebujete poradiť?

Môžete sa objednať na poradenstvo, konzultáciu.