Dnešné vhľady do prítomnosti.

Mal by som písať, ale akosi nedokážem. Od rána naskakujú rôzne vhľady a ja len som tu a teraz.

Aspoň niečo z nich sem napíšem. Neberte to prosím ako súdenie, budem písať len to, čo mi naskakovalo aj keď viem, že je to odkaz pre nás.

Momentálne prechádza celý svet skúškou. Každý jedinec. Ukazujeme naše bytie v transformačnom procese. Kde som? Čo je vo mne na prvom mieste? Ako rozmýšľam, koľko lásky mám v sebe? Mám Boha na prvom mieste alebo len sa na to hrám a budem Ho prosíkať len vtedy keď budem na tom zle?

Stále očakávam, že za nás niekto iný vyrieši naše problémy? Alebo je to o tom, že ako sa postavím ja v prítomnosti ku súčastnosti a naladím sa na skutočné svetlo prítomnosti?

Máme prosíkať Boha aby pomohol, ukončil, atď. alebo prijmeme nech sa deje Jeho vôľa ako v nebi tak aj na zemi?

Každý z nás momentálne robíme to, čo vieme, uznávame. Ukazujeme, kde sme, kam smerujeme, koľko strachov, lásky, svetla máme v sebe.

Aj politici sa ukazujú vo svojich maskách, či je to jedna alebo druhá strana, aj keď nám tvrdia, že to robia pre nás. Všimnite si, že každá krajina, štát inak sa stavia proti vírusu, inak to riešia v domnení, že to je to najlepšie. Ale aj v tomto je jedno spoločné. Hovoria, že nás zachraňujú ale zároveň ekonomika je na smrteľnej posteli. Koho to najviac už teraz zasahuje?

Aj toto je transformácia. Len to pochopiť. Vidieť to očami skutočného svetla. Veľa vecí chceme, túžime po tom ale len preto aby sme ukojili našu zvedavosť, bojíme sa a tak chceme vedieť. Napríklad, otvárať 3 oko, aby sme dokázali to alebo ono. Chceme to hneď a teraz.

Nevedomosť z lenivosti a chcenie v očakávaní, že to bude fungovať ihneď, stačí len absolvovať pár hodinový kurz, nás úplne dáva do vlastnej temnoty.

Vidím ale aj jednotlivcov, ktorí s láskou v srdci tvoria novú prítomnosť. Každý z nás to môžeme tvoriť. Dôverujme láske, svetlu a nenechávajme sa strhnúť temnotou.

Momentálne tmu každý z nás vidí inak. Tma ponúka aj falošné svetlo, aby ste uverili riešeniu druhým. To riešenie je aj tak len dočasné a len pre jednotlivcov. Väčšina nič nebude mať z toho riešenia.

Ďalšie videnie je Ježiš. Čo máme pochopiť v rámci terajších sviatkov? Odovzdajme sa Kristovmu vedomiu. Túžime ho prijať, alebo sú to len hlúposti? Nevieš ako? Ten kto naozaj niečo chce, ten to dostane, akurát musí si urobiť v sebe na to miesto. A to je ťažké? Chceš to len ochutnať, skúsiť? Takto to nikdy nedostaneš. Buď veríš alebo nie. V duchovne nič nefunguje tak, že to skúsim. Naše myšlienky, všetko v nás duchovné bytosti vidia a presne vedia, či sa hráme len, či je to len egoistická zvedavosť. Podľa toho dostávame potom aj lekcie, neskôr skúšky.

Teraz prechádzame cez skúšky. Všetci do jedného. Potom časom prídu dodatočné lekcie cez transformáciu. To všetko je predpríprava na vzostup.

Nie je podstatné že kedy to bude, ale ako som pripravený. Tak si dajme všetci tú otázku. Som alebo nie som pripravený. A keď nie, idem naozaj na to, alebo nie? Či skúsim to?

Prajem nám šťastnú voľbu.

S láskou????❤️???? Ján Shogun Bálint ????❤️????

Pre www.gaia2010.sk uverejnil Ján Shogun Bálint. Táto správa môže byť ďalej šírená v neskrátenej, neupravenej podobe a len pre nekomerčné účely, pokiaľ bude pripojená celá táto poznámka aj s aktívnymi odkazmi. Ďakujem za pochopenie.

Zdieľajte článok

Share on facebook
Share on twitter

Máte pocit, že sa chcete opýtať, kozultovať, potrebujete poradiť?

Môžete sa objednať na poradenstvo, konzultáciu.