„COVID“ a duchovno.

Všetci sme len ľudia. Či veríme alebo nie. Či sa zaoberáme s duchovnom alebo nie. Tento článok vzniká pomocou rozhovoru s archanjelom Urielom. Nie je to správa či odkaz. Jednoducho mám pocit, že časť môjho rozhovoru chcem s vami zdieľať. Tak nech sa páči.

Janko: „Čo sa to deje momentálne? Cítim pád ilúzií.“

Uriel: „Vieš, ty si to nazval pád ilúzií, ale skôr je to naopak. Ukazujú sa pravé tváre strachu, ktoré boli nespracované a teraz prišiel čas sa ukázať. Rozumom doteraz spracovávali veci, ktoré mali spracovať srdcom. Všetko, to čo vedeli nežili srdcom, ale rozumom. A nezbadali to. Tam bola tá ilúzia.

Majú slobodnú vôľu si vybrať. A tak si vybrali, že urobia kroky spätne hľadajúc istoty cez rozum. Veriac, že zvládnu terajšiu dobu. Aj mne je to ľúto, že sa takto rozhodli, ale potrebujú tie skúsenosti. Vedia, že každé rozhodnutie je tvorba svojej vlastnej reality a aj keď veria, že to zvládnu, veria istotám ega, bez skutočnej dôvery v Boha, nakoniec raz zistia, že to bol omyl.

Každý kto sa hral, či hrá na duchovného človeka, teraz ukáže kde je naozaj. Nepochopili, že sme to vedeli vždy, že kde sa nachádzali naozaj, aj keď tvrdili o sebe niečo iné.

Aj duchovné školy momentálne prechádzajú skúškami. Niekde v školách to nezvládajú učitelia, niekde žiaci. Ale veď vieš, každý je niekde a vďaka „COVID-u“, sa vytvorila scéna, kde každý človek hrá svoju hru za seba.

Najväčší omyl bol, že ste začali súdiť ľudí, ktorí sa nechali testovať. To pravá láska nerobí. Keby ste verili a boli naozaj prepojení s dušou, načo sa však niektorí len hráte, vedeli by ste, že sa môžete nechať testovať a nič sa vám nestane. Ale nám všetkým stačilo len naskočiť na vlak strachu a tak v tejto hre temnoty, kedy tma urobila z niektorých „zodpovedných“ (testovaných), tak presne to isté urobila zrkadlovo aj z vás ostatných a to, že ste „zodpovední“ (pretože ste sa nenechali testovať). Toto bola jedna zo skúšok našej viery.

Vieš Janko Shogun, očakávania robia z vás omylných. Ľudia očakávajú, že napríklad slnečný záblesk, vyrieši ich starosti. Je to ilúzia rozumu. Tak ako keď sa hrajú na bezpodmienečnú lásku. Ver mi, to všetko vidíme, a tak „COVID“ má za úlohu toto všetko odhaliť, aby ste sa všetci prejavili v hmote. Presne to sa deje teraz.“

Janko Shogun: „Radšej som ticho. Ty vidíš do mňa a vidíš aj moje chyby.“

Uriel: „Áno vidím. Ale dovoľ mi, aby som bol aj ja ticho. Ty choď pekne naďalej na svojej ceste a prestaň sa trápiť kvôli ľuďom. Nechaj ich ísť a nauč sa povedať konečne “Nie”.“

Janko Shogun: „Pokúsim sa, budem sa snažiť, lebo fakt niekedy už nevládzem a mám chuť už tu nebyť. Ďakujem ti milovaný Uriel. Milujem Ťa.“

Toto som cítil, že dnes odhalím pre vás z nášho rozhovoru so súhlasom Uriela.

 

S láskou pre nás
Ján Shogun Bálint

Pre www.gaia2010.sk uverejnil Ján Shogun Bálint. Táto správa môže byť ďalej šírená v neskrátenej, neupravenej podobe a len pre nekomerčné účely, pokiaľ bude pripojená celá táto poznámka aj s aktívnymi odkazmi. Ďakujem za pochopenie.

Zdieľajte článok

Share on facebook
Share on twitter

Máte pocit, že sa chcete opýtať, konzultovať, potrebujete poradiť?

Môžete sa objednať na poradenstvo, konzultáciu.